Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok hízni?

Miért nem tudok hízni?

Figyelt kérdés
Akármennyit eszek egyszerűen nem hízok,pedig rám férne!!
2008. jún. 18. 08:44
 1/8 SirRasor válasza:
67%

Vagy:


-keményen sportolsz mellette és így elégetsz minden felesleget, de akkor meg izomban meg kéne jelennie


-gyors az anyagcseréd mint nekem és akkor tökmind1 mennyit sportolsz vagy tespedsz egész nap, akkor is vékony maradsz a kajamennyiségtől függetlenül.


Ne egyél olyan sokat és sportolj valamit. Ja és fogadd el magad olyannak, amilyen vagy.

2008. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az egyik barátnőm ilyen. Egyszerűen annyit eszik, amennyit akar és nem hízik! Mindig is irigyeltem, hogy nem csinál semmit és jó az alakja...
2008. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát engem nem sokan irigyelnek....nem vékony vagyok,hanem túl vékony,és tényleg naon rám fér a hízás!!!:S
2008. jún. 18. 18:02
 4/8 anonim válasza:
47%
Hát, ha izomra akarsz hizni akkor különféle tömegnövelők kaphatóak, amiket gyúrás után megihatsz.Én például 12000ért vettem 2,275 kilósat, és két hónap után feltettem 7-8 kilót izomba ;)
2008. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SirRasor válasza:
80%
Orvos szülőm van és azt mondja, hogy előttem hozzászóló módszere hosszú távon baromira káros a szervezetre.
2008. jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

JO vicceseket irtok!:D Ugy tudsz hízni ha több kalóriát viszel be mint amennyit elégetsz. Nem mindegy mit és mennyit eszel! Tiszta étkezés az egyik alapja a "hízásnak". Hízás alatt én izomba hízást értek nem hájba. Ha oda akarsz hizni egyél meg minden nap egy bödön zsírt:D

Sportolni is KELL anélkül nem nő az izom. Az orvos szülőknek csak gratulálni tudok, mutassanak nekem egy olyan embert akinek a táplálékkiegészítőktől lett baja, de én viszont tudok több olyan embert mutatni akinek a cukortol a pörkőtű meg az óódalastól lett komoly betegsége. Ennyit az orvosokról.

2008. jún. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

szia


én is ilyen vagyok...


viszonta ha nem mozgok... akkor végtagból fogyok hasra meg...nem is igazáűn hízok csak elengednek az izmok és kilóg a hasam meg nem lesz feszes a fnekem


tényleg fogadd el magadat olyannak amilyen vagy és egyél egészdéges ételeket

kellő mannyiségű természetes vitamin, ásványianyag...sok víz...

minőségi kaja...és sok mozgás. lehetőleg mondjuk ne zsírégető aerobikra menj...;)

de a mozgástól éhes leszel...

mindig pár falatztal egyél többet mint ami elég.....

ha szereted: sok tej, turmix(banán, pl tojássárgálával)

de lehetőleg igazi tejből!!!!

ha van kedved gyere hozzám tornázni... júliustól:

Testtudatos-erősítés:

Az óra célja a teljes, de kiemelten a központi izomzat (has, hát, far), valamint a combizom erősítése és nyújtása, a koordinációs képességek fejlesztése, a testtartás javítása, a belső egyensúly megtalálása. Az ízületek helyes használata és a mélyizomzat megerősítésének eredményeként megelőzhetőek a sérülések, illetve a már meglévők helyreállíthatóak.

Az óra légzésgyakorlatokkal és a helyes tartás beállításával kezdődik. Ez után következik a bemelegítés, ahol felhasználva a modern táncosok tréningjeit egyszerű, követhető mozgássorokkal tónusba hozzuk és megnyújtjuk testünk minden izomcsoportját. Célzott erősítő gyakorlatokkal folytatjuk (aerobik és pilates alapokon). Az órát nyújtással, majd relaxálással fejezzük be..

(priviben szólj ha érdekel, petőfi hídnál)


sok sikert....

2008. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én 16 éves koromig nem tudtam sehogy hízni.

De elötte 9 éves kormtól 15éves koromig aktívan sportoltam.

Most 18 évessen 65kg vagyok és 175cm(Am fiú vagyok)

Tehát most se a legnagyobb darab vagyok de legalább mostmár tudok hizni ha nem is sokat de legalább egy keveset.

2009. márc. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!