Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Help! Egy nyári szünet alatt...

Help! Egy nyári szünet alatt mennyit tudok fogyni ha a kenyeret mellőzöm? 176 cm vagyok 83 kiló a gáz az hogy még erős csontozatú is. /nő

Figyelt kérdés

Heti 4x2 órát focizok és így sem fogyok plusz még kollégista is vagyok elég nehéz.Mit tudok tenni arra is gondoltam hogy hashajtózok .Nyáron nem lesznek edzések 10 kiló van rajtam!

Nem akarok hízni többet. mellesleg 17 éves vagyok!


2013. máj. 21. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

1. kétlem hogy erős csontozatú (de mindegy)

2. hashajtó nem segíti a fogyást

3. kis futball nem segíti a fogyást


4. elvben heti 0,5 - 1 kilót fogyhatsz. De ha kenyér helyett eszel tésztát, cukrot, abonettet akkor lényegében semmit sem változtattál, tehát lehet hogy semmit nem fogysz. Kicsit pontosabban kellene meghatározni miket eszel és miket nem eszel, akkor jobban előre lehetne látni mire számíthatsz.

2013. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!