Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez normális a fogyókúra elején?

Ez normális a fogyókúra elején?

Figyelt kérdés
Úgy egy hete kezdtem bele a fogyózásba. Rászántam magam a "nyúltáp", vagyis zöldségfogyasztásra, mindenből kevesebbet eszek, tornázok, amennyire csak bírok, de HÍZTAM, mióta elkezdtem. Ez normális? Amúgy is el vagyok keseredve, mert nagyon szeretek enni :( de könnyen is hízok. Most vagyok 160 cm 60 kilóval,de két éve 160 cm voltam 47 kilóval. Igaz, nemrég fizikai munkát végeztem, ott ledobódott magától rólam 5 kiló, ugyanis 65 voltam, de azóta nem megy lejjebb, inkább feljebb fogyózás mellett...20/L

2013. máj. 22. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet túl keveset eszel, lehet túl kevés zsírt eszel. Ennyi információ nem elég. Miket szoktál enni egy nap?
2013. máj. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy nagyon keveset eszel és a szervezeted tartalékol.
2013. máj. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy híztál?

Honnan tudod? Menzesz előtt nehezebb vagy, az nem hízás.


Ne csak zöldséget egyél, hanem húst, zsírt is!

2013. máj. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mizu a lisztes, cukros ételekkel, tésztákkal, kenyérrel, tejjel, tejtermékkel? Ezeket elhagytad vagy csak kevesebbet eszel?
2013. máj. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

MEnzesz után vagyok pont, szóval tuti nem attól van :/

Nagyjából ugyanazokat eszem, mint azelőtt, csak sokkal kisebb adagokban, és vannak napok,mikor abszolút diétás kajákat eszem,minimál kalóriával.

A lisztes dolgok szintén minimális szinten, több ilyen teljes kiőrlésessel helyettesítem, tésztákat felcseréltem rizstésztára, krumplit nem eszek egyáltalán, édességet ha megkívánok, benyomok egy natúr müzliszeletet, húsok közül csak pulyka,csibe és hal. naponta eszek reggelit, ebédet,korai vacsit,közötte meg tornáztam, mint a vadállat,jelenleg nem is nagyon tudok mozogni az izomláztól. Szóval így megy.

Ja, meg egy olyan kérdés, hogy mióta meghíztam, megnőttek a melleim is, azokból le fog menni majd? Jó lenne, mert már nem valami kényelmes velük :/

2013. máj. 23. 09:29
 6/7 Lipton. ***** válasza:
Ilyen nincs, 1 hét alatt nem fog megnőni a melled lehet csak beképzeled magadnak, de nem jól csinálod ha komolyan gondolod akkor nem fér bele édesség és ha könnyen hízó vagy akkor pontosan ki kell számolni a mennyiséget mindenből ;)
2013. máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" több ilyen teljes kiőrlésessel helyettesítem, tésztákat felcseréltem rizstésztára, krumplit nem eszek egyáltalán, édességet ha megkívánok, benyomok egy natúr müzliszeletet,"


Nem húst és zöldséget eszel.

Hiba, így ne csodálkozz semmin. Lehet fogyni mindenféle kajálással.. de igazán jó eredményt húsokra és zöldségekre alapozva várhatsz.

2013. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!