Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen a bécsi diéta?

Milyen a bécsi diéta?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdni , de vegyes véleményeket olvastam , diéta abbahagyása után visszajöttek a kilók? tapasztalatok?

2013. máj. 23. 23:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%
Nincs köze az értelmes táplálkozáshoz. Akkor van értelme elkezdeni?
2013. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Én csináltam és szerintem nagyon jó. Normális kajákat ettem, nem éheztem és sokat fogytam. Kilók annak jönnek vissza, aki a diéta abbahagyása után mértéktelen zabálásba kezd. De ez minden diétánál így van, teljesen természetes. Olyan a világon nincs, hogy diétázol két hétig és utána akármit ehetsz, örökre olyan maradsz... Minden diéta után oda kell figyelni az étkezésre.
2013. máj. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
45%
Persze, hogy visszajöttek a kilók, ha utána össze-vissza ettek. Nekem nagyon bevált ez a diéta, sosem voltam éhes és nem volt az az érzésem, hogy nyúlnak való kaját eszek, mégis fogytam.
2013. máj. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
A legjobb diéta, amit valaha próbáltam. Én nem híztam vissza utána, mondjuk könnyebb is volt mértéktartóan enni, mert a diéta alatt hozzászoktam. A másodiknak teljesen igaza van, minden diéta után visszahízik az, aki utána nem figyel oda az evésre.
2013. máj. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem teljesen jó. A visszajövő kilókról meg ugyanaz a véleményem, mint amiket már előttem leírtak. :P
2013. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
37%

2. nap

Reggeli: kávé zsírszegény tejjel és egy magos kifli

Ebéd: roston sült vagy főtt marhaszelet, zöldsalátával, gyümölcs (kompótot nem ehetünk)

Vacsora: sovány sonka bármilyen mennyiségben


3. nap

Reggeli: tejeskávé zsírszegény tejjel és egy zsemlével

Ebéd: egy kemény tojás, zöldsaláta, paradicsom

Vacsora: 10 dkg sonka zöldsalátával


Ez nem diéta, csak egy kis kalóriamegvonás. Nem esztek 5 zsemlét reggelire 1 liter kakaóval csak egy zsemlét.. előre nem meghatározott mennyiségű tejjel. Ez a kevesebbet eszel ha már szemetet című.


Némileg pedig hasonlít az egészséges táplálkozás lesutításához. Vannak benne szép próbálkozások: "Vacsora: sovány sonka bármilyen mennyiségben"


Kár hogy reggeli tejjel és kiflivel indít.. sima kamu fogyókúra, semmivel sem jobb mint bármelyik másik. :(

2013. máj. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat figyelni fogok utana is mennyit eszek..de most se szoktam sokat csak mekrekedtem evek ota ezen a sulyon:\
2013. máj. 24. 00:45
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

Ha az az, amiből Tápi berakott két napot... Ez kemény koplalás, eléggé szénhidrátkerülő (de meghagy egy zsemlét, gondolom, hogy a mezei fogyózónak szimpatikusabb legyen), de még annál is zsírfóbiásabb, marad a fehérje, de abból is csipetnyi... Totálisan koplalás.

"Ebéd: egy kemény tojás, zöldsaláta, paradicsom"

Hála a paradicsomnak, ez az ebéd még 100 kalóriánál is több! Agyrém, komolyan.

(Utánanéztem, az első nap vacsorájáig 200 kalória? Ez még nekem is durva, pedig én mindig inkább estefelé ettem a kalóriabevitelem túlnyomó részét.)

2013. máj. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Osztok szorzok, kb 400 kalória per nap. Nagyon kevés. Ha már tojás, és nem reggelire sonkával, akkor kb 4 db lenne az ideális. Sovány sonka? Drága főétkezésnek, és 100-150 g-nál többet úgyse tudsz belőle megenni, ráadásul nagyon sós is. Hol a zsír? Inkább írj egy privit az adataiddal, és összeállítok neked egy étrendet.
2013. máj. 24. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%

9 kiló fogyásról szól pár hét alatt, persze hogy koplalásra alapoz.


A szomorú nem ez, hanem ahogy komolyan veszik emberek. És gondolom ők szavazó jogú emberek lesznek ha betöltik a bizonyos kort.

2013. máj. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!