Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a eredményesebbe...

Hogyan tudnék a eredményesebben lefogyni? :|

Figyelt kérdés
Van rajtam jó sok súlyfelesleg, de viszonylag nehezen tudok lefogyni. Van valakinek valami jó praktikája erre, ami már bevált? Hogyan tudnék gyorsabban, és eredményesebben fogyni? A válaszokat előre köszönöm!:)
2013. máj. 26. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Megfelelő étrenddel és mozgással. Gyorsan ne akarj fogyni! És mindenkinek nehéz a fogyást megkezdeni, ezzel nem vagy egyedül.
2013. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miket eszel? Én eléggé stagnáló vagyok, világéletemben azt tapasztaltam, hogy ehetek keveset, sokat, nem történik semmi. A súlyfeleslegem összeszedéséhez is kifejezetten kalóriadús évtizedek kellettek, a köztudatban hizlalóként szereplő ételekkel, de egy szint után visszafordult, pedig nem történt semmi, sőt a mozgás is kimaradt télen.

Aztán életmódot váltottam (glutén, cukor, tejtermékek zömének kihagyása, mert éreztem, hogy a testemnek ezek nem jók), automatikusan kevesebbet ettem, kicsit mozogtam, semmi.

Aztán lecsökkentettem a szénhidrátbevitelt (nem túlságosan, sok édesség fér bele :)), mellé logikusan felvittem a zsírbevitelt, s varázsütésre elkezdtem fogyni. Ehhez hozzátartozik, hogy kevesebb kalóriát viszek be, mert a zsírtól jóllakom, míg a szénhidráttól inkább többre vágyom. Jóllakottabb, energikusabb vagyok és fogyok. Talán Neked is bejön, de lehet, hogy meg kell találnod a saját utadat. Habár sok más embernek is bevált a lowcarb...

Az pedig (szerintem, aki hedonista vagyok) alap, hogy élvezd az étkezéseid, ne szenvedés legyen a folyamat, hanem kellemes, ahol nem számolgatod a napokat, hogy mikor ér véget. Számomra ez életmód, nem ér véget sosem, bár talán egy hangyányit még lazább leszek ;)

Bocs, ha túl hosszú voltam.

2013. máj. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány kérdéshez írjuk még le, hogy zöldség és húsevés mellett fogy az ember, ha elhízott?

Ennyire egyszerű.

2013. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
800-1000 kalória. Szénhidrát meg 60-80.
2013. máj. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!