Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarok 5-6kg . étrendem...

Fogyni akarok 5-6kg . étrendem kb mennyi kcal-ot tartalmaz?

Figyelt kérdés
Fogyni akarok 5-6kg-ot. Naponta szaladok, mozgok, esténként fekvőtámasz+ hasizmozok (nemigazán tudom hogy mennyi kcal-t adok le, viszont a trikóm kb a hasam aljáig tiszta izzadság lesz. Ha ez számít valamit) ma ezt ettem: 2szezánmagos perec uzsonnára szalmakrumpli+ rántott hús 1tányér. (nemigazán szoktam ilyesmiket enni, viszont ma így sikerült) Este fele 1rántott húst pár darab szalmakrumplival (nagyon kevés) + 1 popcornt. Azt akarom megtudni hogy ez az étrend kb mennyire jó? Mennyi kcal ot tartalmaz? Mit kéne változtatni rajta?
2013. máj. 28. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez az étrend semennyire nem jó.

Rántott hús?? Szalmakrumpli? Perec?? És így szeretnél fogyni? :O


Ne haragudj, de ez totál káosz. Eleve kell egy beosztás, napi 5x kell enni és nagyjából ugyanakkor. Most ezt ne percre pontosan képzeld el, az nagyon nehezen kivitelezhető, de az sem jó, ha egyik nap 6-kor reggelizel, a másik nap meg 9-kor.


A rántott hús totál rossz, egyrészt a panír miatt, másrészt olajban sült. A szalmakrumpli és a perec szintén rossz..


Sokkal jobban meg kellene válogatni, hogy mit eszel. Hol van pl. a zöldség, tiszta, minőségi fehérje (pl. túró, tojás ilyesmi), esetleg gyümölcs?!

2013. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia,mivel meg novesben vagyok(15 F,177cm,67kg)ezert ugy hallottam hogy fontos hogy egeszsegesen etkezzek..sok zoldseeget es gyumolcsot szoktam enni..amugy a pereccel mi a baj reggelire?hizlal nagyon?:)
2013. máj. 28. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem csak az számít, mennyire hizlal, az is fontos, hogy milyen minőségű szénhidrát. A fehér lisztből készült kenyeret, pékárut, tésztát el kellene felejteni. A szervezetnek nincs szüksége ilyenekre! Sokkal jobb pl. a teljes kiőrlésű kenyér, egészségesebb a fehér lisztes cuccoknál.


Egyébként a perectől sem hízol, ha összességében több kalóriát használsz fel, mint amennyit beviszel. Viszont nem egészséges. A cél pedig jó esetben ugyebár az, hogy egészségesen éljünk és így formáljuk a testünket, fogyjunk, tartsuk a súlyunkat stb.

2013. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!