Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Letudok igy fogyni -10 kilót,...

Letudok igy fogyni -10 kilót, menni fog? Kép

Figyelt kérdés

Képet küldök privibe,de először megmodanátok hogy milyen az étrend? Sajnos eddig összevissza ettem csokit, péksütiket de elhatározom hogy le is adom a plusz kilókat..

R: szendvics

E: 2 főételből kis adag de nem mindig hús meg zöldség köretek,van amikor tészta félék is de abból mindig kevesebbet eszek.

V: egy darab gyümölcs

-10 kilótól szeretnék megszabadulni a nyáron, és elhatárzotam egy héten midennap sportolok vagy bicikli futás aerobik 1 óra hosszát heti 3-4x !!:)

21/lány 168/65


2013. máj. 28. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
ez egy baromság...
2013. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dieta ***** válasza:
A fogyáshoz nem kell drasztikusan változtatni az étrendeden.Ha a napi kalóriabeviteled csökkented 25%-al eléred a célod.Ez nem jelenti az étel mennyiség ilyen arányú csökkentését ha a cukros dolgokat drasztikusabban csökkented a magas rosttartalmú élelmiszerek menyiségét növeled.Annál egészségesebb az étrend minél változatosabb.
2013. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen utolsó:)
2013. máj. 28. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlóak az adataim, ha gondolod segítek összeírni egy étrendet, privi jöhet.
2013. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hol a kép?
2013. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja bocsi fáradt vagyok látom privibe küldöd akkor nekem küldheted. am. nem jó ez az étrend amit írtál, napi 5x-i étkezés sok hús, zöldség, és napi 2-3 liter víz.
2013. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem étrend,hanem egy vicc.
2013. máj. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az adataidat beírtam egy testtömeg index kalkulátorba és a normál testsúlyúak közé tartozol.Persze,ha a kinézeted nem tetszik,akkor megértem,hogy miért akarsz fogyni.Bár szerintem ez az étrend nem a legjobb...Amúgy,ha 10 kilót akarsz fogyni,akkor már soványnak fogsz számítani.Lehet,hogy nem is kéne diétáznod,csak sportolnod,hiszen az alakodon így is tudsz formálni.Ne egyél sok sósat és édeset,akkor jobb alakod lesz.:)
2013. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!