Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnek. Ez igy milyen?

Fogyni szeretnek. Ez igy milyen?

Figyelt kérdés

14 eves vagyok, 165 cm es nem tudom pontosan hany kg. A combjaim nagyon vastagok, utalom oket. Elkezdtem koplalni (tudom, hogy nagyon nagy butasag es magamat teszem tonkre) de ilyen testtel keptelen vagyok mozogni. Inkabb eheztetem magam. Ha elertem a kivant eredmenyt, elkezdem epiteni az izmot, es napi 5x enni.

[link]

Most ilyenek a labaim. Nem tudom mit tegyek, par honap alatt szep Thigh Gap-ot szeretnek. Segitsetek!


2013. máj. 29. 02:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs helyi fogyás kicsilány.
2013. máj. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, helló.


Sajna nem lesz könnyű szépeket írni.. beteg vagy. Nem csak te, ha ez megnyugtat.


A combod egészen rendben van, az hogy te csontvázzá akarod fogyni magad, az személyes pszichés probléma.


Minden esetre a kérdés hogy mit eszel? Eszel gabonát, cukrot, tejet? Igen ->Akkor elrontottad..


Koplalással csak hájasabb lesz a lábad (is), a hájnak nincs formája. Az löttyedt. Miért is nem csinálsz 100 szabályos guggolást és 100 kitörést? Mondjuk éjfél és hajnali 1 között, amíg nyilván nem aludtál Tündérke ?


Az izmok komoly terhelése segítene abban hogy formájuk legyen (így neked is formád legyen) és fehérjében, zsírban, zöldségekben dús táplálkozás pedig segítene hogy önutálat helyett egészséges tested legyen.


Ui.: üdvözlöm a macskádat vagy a sniccert, erről is beszélhetnél pszichológussal. A másik téma ugye az önértékelés, esetleges testképzavar megoldása lenne.


:(

2013. máj. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A poén kedvéért küldj egy egész alapos képet, most nagyon gyanítom hogy nem vagy túlzottan hájas, és megerősítésre van szüksége az elméletemnek. A comb kevés.
2013. máj. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!