Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárig 15 kiló lehetséges?

Nyárig 15 kiló lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Főleg lányok válaszait várom. 166 cm vagyok hozzá 66 kiló..... Szeretnék legalább 56-ra lefogyni, persze 51 mégjobb lenne.... az lenne a 15 kiló. De ha csak 10-et fogynék az is nagyon boldoggá tenne vagy ha legalább 60 alá mennék.... Mindegy a lényeg az hogy olyan lányok válaszait várom akik kb. ilyen problémával küzdöttek és sikerült nekik. Ha igen hogyan? 19/L

2013. márc. 8. 07:32
 1/5 anonim válasza:

Lehetséges fogyni. Én így csináltam. Sok mindent kiiktattam, néha túlzásba vittem (elég baj), de fogytam, az tuti. Rövid időn belül, nem is keveset. Persze a mennyiséget te szabályozod és mellette tornáztam otthon. (de ettől a "szabályozástól" akkor is fogyok, ha nem tornázok, bár az úgy nem jó)...és szerencsém van, mert mindent szeretek, amit enni lehet.


EVÉS, IVÁS:

Tiltólista: édesség, befőtt, péksütik, pogácsák, banán (kivéve gyümölcsnap), datolya, dió, aszalt gyümölcs, üdítő, kalácsok, gyümölcslé, tea cukorral, tejes kávé cukorral, szalámi, fánk, kolbász, disznósajt, szalonna, zsírok, vaj, töpörtyű, tejföl, tejszín, öntetek, majonéz, liszt, búzadara, kenyér, tészta, tarhonya, rizs, csemegeuborka, burgonya, csalamádé, száraz hüvelyesek, mustár, torma, ketchup, erős bors, fűszerpaprika, kakaó, forró csokik, csokikák


Mértékkel: kávé cukor nélkül, tea cukor nélkül, disznó-marhahús párolva, főzve!, olaj, belsőségek, gyümölcs, gyümölcsjoghurtok, bab, lencse, kifli, édesalma, édesített gyümölcsös müzli


Szabad: natúr gabonapehely, ásványvíz sok!, sovány baromfi, hal, vadhús- inkább párolva, főzve!, májkrém, pástétom, virsli, zalai, gépsonka, krinolin, tej 3-6 dl, túró, gomba, sajtok (bármelyik), savó, paraj, tojás, sok paradicsom akárhogyan elkészítve, light margarin, csirkemáj, natúr joghurt, káposzta, savanyú uborka, répa, borsó, zöldségek, saláta, zöldbab, petrezselyem!, citrom, narancs, savanyú almák

2013. márc. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Január 4-én 65,5 kg voltam. Most 9 hét elteltével vagyok 59,6 és persze még nincs vége. Az én célom 48-50 kg 160 cm vagyok.

A megfelelő étrend nagyon fontos! Sajnálatos módon erre nincsen mintaétrend, neked kell kitapasztalni, hogy mit mikor egyél. Bárki bármit is mond, minden ember egyedi, nem lehet egy klisét húzni az összes fogyókúrázóra, ráadásul ott van az ízlés is, ki mit szeret.

Amit nagy általánosságba el lehet mondani, hogy a szemetet kerülni kell, ha lehet végleg. Mi is a szemét? A nagyipari gépekkel előállított, húst, zöldséget nem látott készételek, fehér kenyerek, fehér lisztes ételek, cukros üdítők, finomított cukrok stb.

Helyükre költöztesd be a húst, a sok zöldséget az étrendedbe, gyümölcsöt is lehet enni, de csak mértékkel.

Na ez volt az általános klisé.

És innen jönnek az egyénenként változó ételek: van aki elutasítja a tejet és tejtermékeket, van aki a zsíros ételeket, van aki egyáltalán nem eszik gyümölcsöt, van aki reggelire eszik csak gyümölcsöt és megint mások reggelire esznek 30 gramm zabpelyhet vagy rozsos kenyeret, mert rostban gazdag és jó az emésztésnek.

Na ez az amit mindenkinek magának kell kitapasztalnia, hogy mi jó neki, mit szeret.

2013. márc. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Néha nehéz kreatívnak lenni, de ha belejössz, egész jól megy. Amiből lehet enni, azokat az anyagokat összevegyítettem egy-egy kajáláskor, hogy ne legyen unalmas. ...és hát a célt láttam magam előtt :) Előző voltam.
2013. márc. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na látod erről beszéltem: Az első leírta, hogy sokat fogyott és hogy evett pástétomot, virslit, gépsonkát. Én is ettem az első hónapban, de én elhagytam, mert az én szervezetem nem reagált jól rájuk.
2013. márc. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15 kg? Nem! Főleg nem ajánlott, hacsak nem akarsz egész életedben a jojóeffektus miatt a súlyoddal küzködni.
2013. márc. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!