Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy visszahíztam?

Lehetséges hogy visszahíztam?

Figyelt kérdés
nem olyan régen elkezdtem fogyózni, 172 cm vagy és 64 kiló. egész jol ment leadtam 1-másfél kilót (elég összevissza a mérlegünk) és ma már nem tudtam ellenállni többet ettem mint szoktam.. de mozogtam is délután. és rááltam a mérlegre és megint 64et mutatott és nagyon elment a kedvem mert édesszájú vagyok nagyon és nemkönnyü mindig lemondani amikor a környezetembe esznek.. :/ ha ez számít ma jött meg a mensim, azt olvastam ez is beleszámíthat ilyenkor.. szerintetek ez igaz? vagy most akkor visszahíztam? :/ nem szoktam éheztetni magam de kevesebbet ettem mint fogyokura előtt. köszi előre is a normális válaszokat:)
2013. máj. 30. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
nem hinném h így fogytál volna. a fogyáshoz életmódváltozás kell. és sztem továbbra is szénhidrátból eszed a legtöbbet... teljesen meg kell változtatni h mit eszel és mit nézel szemétnek (édességek). Vagy gyárthatsz magadnak egészséges sütiket, édességeket.
2013. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 kilót fogyástól-hízástól függetlenül ingadozik a súly attól függően, hogy mennyi víz van épp a szervezetedben.
2013. máj. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menzesz alatt különösen.


Miket eszel? A környezetedben esznek édességet, és akkor megkínálnak? Eleszed mások elől? Otthon ne tarts ilyeneket.. ennyi akkor nem tudod megenni.

2013. máj. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem szoktam elenni mások elől de van itthon mert még anyával élek és ő szokott enni.. de ne gondoljatok sokra olyanok vannak mint mondjuk aszalt gyümölcs étcsokiban.. ilyesmi.. ha kevesebb szénhidrátot szeretnék enni miket hagyjak el? zsemlét szoktam enni de csak reggelire délben már ha olyan kaja van amihez kéne pl lecsó akkor ilyen DEXI extrudált kenyeret eszek hozzá, délután már csak gyümölcs, vacsora meg húsleves tészta nélkül répával, nagyon kevés májjal meg csirkemellel, vagy 2db főtt tojás vagy valami könnyebb kaja. és igyekszem szinte minden nap mozogni, ha mást nem akkor valamilyen videót végig csinálok
2013. máj. 31. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha gyümölcsöt, csokit eszel (oké) akkor zsemlét, extrudált kenyeret ne egyél. Igazából ugyan annyit érnek mint a csokis desszert. Az utóbbi viszont finomabb, úgyis enni fogod akkor egyél néha csokit.. de zsemlét értelmetlen mellette.


zsemle, kenyér helyett paprika, paradicsom, uborka, retek.. :)

2013. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!