Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék barátnőmnek...

Hogyan tudnék barátnőmnek segíteni a fogyókúrában?

Figyelt kérdés

Level diétát csinál. Én sosem diétáztam, nem volt rá szükségem, így csupán az empátiára tudok támaszkodni, de magam nem tudom, hogy milyen nehéz ez. Igyekszem kimutatni felé a támogatásomat, de az iránt érdeklődnék, hogy ti, akik végigcsináltatok már lehet, hogy nem is egy diátét, nektek mi lett volna az, amivel könnyebbé tehette volna a párotok? Akár pár gondolat, ami erőt adott volna, akár valami "sütemény" ami Level alapanyagokból van, bármi. Engem csak az érdekel, hogy ne csak szavakkal legyek mellette, hanem mindazzal, amivel ilynkor tudok.

Előre köszönöm válaszaitokat!


21F



2013. máj. 31. 10:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

hu, hát köszönöm azoknak, akik konkrét ötleteket adtak.

Ismétlem: itt nem az a kérdés, hogy jó-e a level vagy nem, vagyhogy szemantikai vitába menjünk, hogy mit jelent a diéta, lévén széles körben használják akár időszakosra, akár étrendre, szval erről ennyit.


Aki még tud építő jellegűt mondani, annak megköszönöm...

2013. jún. 1. 15:09
 12/13 anonim ***** válasza:
MÉG építő jellegűt? Vegyél neki lazacot. Ennél többet már nem lehet tenni a diétája előremozgatásáért.
2013. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Na, például ezt köszönöm.


De itt most nem is feltétlen ilyen problémamegoldó felfogásban gondoltam, hanem érzelmi. Szval nem csak azzal tudok segíteni, ha ezt meg azt megteszem, hanem ha ilyen meg olyan empatikus módon állok hozzá. És reméltem/remélem, hogy azok a nők, akik átmentek már ilyenen még meg tudnák mondani, hogy a legnehezebb pillanatokban milyen gondolat esett volna jól nekik, vagy mi segíthette volna át őket a legnehezebb időszakokon. Szval most nem a férfi aggyal akarok gondolkozni, amivel minket szoktak vádolni, hogy probléma + megoldás --> no para

2013. jún. 1. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!