Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meg néznétek nekem, hogy ez...

Meg néznétek nekem, hogy ez étrend egy napra elég-e, ha fogyni szeretnék? (Megy mindenkinek a zöld kéz! )

Figyelt kérdés

Reggeli:

30 g Nestlé Fittness gabonapehely 109 kcal

3 dl tehéntej (1.5%) 132 kcal

Ebéd:

130 g Roston sült csirkemell, párolt bébirépával 169 kcal

Uzsonna:

143 g Ananász 76 kcal

94 g Banán 84 kcal

60 g Eper 19 kcal


Vacsorára egy kis szelet magvas rozskenyeret gondoltam vékonyan megkenve vajjal, párizsi és egy paradicsom.

18:00 után már nem eszek. Ha vacsoráig nem bírom ki akkor pedig egy szelet puffasztott rizs.

A múlt héten kezdtem el fogyókúrázni, ez az étrend így jó?

Naponta sportolok: futok 30 percet, felülés, hasprés, guggolások.

173 cm/95 kg. 18/L


Tudom nem kellett volna erre a szintre el jutnom, de én eddig tökéletesen el fogadtam magam és senki véleménye nem érdekelt, de most változtatni szeretnék rajta és minimum 20 kg-ot le szeretnék adni.



2013. jún. 2. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarok én nem eszek gabonapelyheket és műzliket. Ezek a bolti vackok tele vannak cukorral.
2013. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem ez az étrend nem jó.

-kevés kcal

-kevés fehérje

-sok ch és cukor

szóval nem jó az elosztás

Én paleós vagyok, de mivel te 20 kg-tól szeretnél szabadulni, ami hosszú folyamat, ezért neked javasoltabb kevésbé drasztikus módszerrel kezdeni. Tehát:


-Napi 1600 kcal minimum (hogy később csökkenteni tudjad, mert egyre lassabb lesz a fogyás!)


-Reggeli: 1 db gyümölcs, zabpehely, natúr joghurt (összesen 400 kcal)

-tízórai: egy marék mandula (30 gramm)(200 kcal)

-ebéd: roston sült csirkemell+ zöldség (amit írtál az jó, csak nagyobb adag legyen, hogy olyan 400 kcal-ra jöjjön ki együtt)

-uzsonna: 1 alma, saláta olivaolajjal és kis zöldfűszerrel ( 200 kcal)

-vacsora: saláta, olivaolajjal leöntve, csirkehús, vagy két tükörtojás/keménytojás ( 400 kcal)


később csökkentsd a kcal-t, és fokozatosan iktassd ki a tejtermékeket és gabonaféléket teljes mértékben! (A cukrot már az elején hagyd el)

Szóval az utolsó 10 kg-ot már paleoval add le.


+ az édesítőszerrel óvatosan, mert kimarja a gyomrot és éhségérzetet teremt!

+ napi 3 l víz/ zöld tea (cukrozatlan)

+ végig tartsd a sportolást(futás, bicikli, stb.)


Hajrá! :)

2013. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen azt el felejtetem írni, hogy csak ásványvizet iszok, pickwick zöld tea cukor nélkül. Illetve amikor müzlit eszek akkor hozzá tejet, de ez ritka.
2013. jún. 2. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem kezdheted egyből is paleóval. Gabonapelyhet ne egyél és figyelj oda h semmi se legyen cukros. jó zsírokból meg lehetne több (avokádó, kókuszzsír, vaj, disznózsír, olivaolaj)
2013. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Zabpehely sem jó, az is olyan mint a gabonapehely?
2013. jún. 2. 16:42
 6/8 anonim ***** válasza:
az is gabona, tehát nem a legfogyósabb, de legalább cukor nincs benne, tehát kevésbé rossz, mint a müzli. Az elején akár még zabpelyhezhetsz is, és mondjuk 10 kg leadása után már hagyd el azt is meg a tejet is minden mennyiségben.
2013. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jóval több hús, hal. Reggelire tojás. Minden étkezéshez sok-sok zöldség. A müzliket, meg a hasonlókat el lehet felejteni egy életre. Gyümölcs csak mértékkel és ésszel, nem is kell minden nap. Egyél még jó zsírokat, ne sajnáld magadtól, mert jót tesz. Kókuszzsír, olajos magvak, magtejet is készíthetsz. Plusz vegyél halolaj kapszulát, hogy beindítsd a fogyást.
2013. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én belefáradnék a napi számolgatásba hogy ennyi gramm meg ennyi deka...

Legjobb amit kövess szerintem!! igy adtam le -30 kilót

eszel reggelire egykifli meg almát

ebédre mehet amit irtál tökéletes!!

Uzsira: gyümölcsöt egyél vagy egy alma vagy eper

Vacsira meg egyél egy főtt tojást vagy egy natur joghurtot fél kiflivel .

Mellette meg menj futni vagy úszni ugy is jön a nyár!!:)

HAJRÁ!

2013. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!