Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek hogy elkezdjek...

Mit egyek hogy elkezdjek fogyni? Étrendet tudok irni ami egyszerű, és egészséges?

Figyelt kérdés

reggeli? ebéd? vacsi?

mit sportoljak?

Lécci irjatok már részletesen!!



2013. máj. 3. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Napi 2,5-3g x testtömegkg fehérje és 1-2g x testtömegkg szénhidrát (ch).


Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

mintaétrendek: [link]


Érdemes a sárga kapszulát is elolvasni (bodybuilder.hu)

2013. máj. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BillyMarry válasza:
Nem kell megváltoztatnod az étrendeden semmit csk ne egyél kenyeret és cukros dolgokat
2013. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak annyit egyél amennyi jól esik és próbálj meg odafigyelni hogy mit eszel és járj el futni otthon fekvőtámaszozz sújzózz és felülésezz ez hidd el beválik én 6. osztájosan 94 kiló voltam és 8. osztályos koromra 76 kiló lettem úgy hogy egy nap csak 15 fekvőtámaszt nyomtam le és 10 felülést és heti egyszer mentem le futni a városligetbe jó azóta felszedtem néhány kilót de már dolgozok azon hogy újra formába jöjjek.
2013. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!