Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyozok akkor milyen főtt...

Ha fogyozok akkor milyen főtt ételt ehetek? (ami annyira nem hizlal)

Figyelt kérdés
gondolok itt levesekre,húsra,tésztára...
2013. jún. 2. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen leves, főzelék de ne legyen benne rántás, habarás, inkább turmixold össze egy részét és azzal sűrítsd. Ne használj, krumplit, babot, tésztát, lencsét... Csinálhatsz hús vagy hal curryt is kókusztejjel, nagyon fincsi. Tojásos lecsó, pörkölt... Ezek is jók.
2013. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tésztára? ...


Hús és zöldség ételeket lenne ajánlott enni. Nem evidens, ezért jegyezzük meg hogy cukrozás, lisztezés, tejezés és egyéb furi (vagy nem furi?) adalékok nélkül

2013. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valamint teljesen remek tojásos és tojásos-zöldséges, sőt simán csak zöldséges ételek is vannak :) Paradicsomos káposzta, szerintem azzal még nekem is sikerülne jóllaknom egy időre... (Amúgy a paradicsom gyümölcs, de nem baj, zöldségként használjuk.)

S az olajos magvakat még nem is említettem :)

2013. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-kókuszolajon pirított/párolt hagyma + tojás, fűszerekkel, nagyon finom

-fűszeres csirkemell párolt répával

-párolt zöldségek

-sült hal

-tengeri herkentyűk kevés kókuszolajon sütve

2013. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tojásleves, májgombócleves, zöldségleves, halászlé tészta nélkül

resztelt máj zöldköret, sült husok zöldségekkel, paradicsomos húsgombóc rakottételek sovány husiból, rakottzöldségek, spenótfőzelék tojással, tojásos lecsó, zöldbabfőzelék csirkemellpörkölt, kelkáposztafőzelék kményes hússal, rizseshús savanyúval, zöldségrizottok, párolt huusok

2013. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!