Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hétig napi 10ezer kalória...

2 hétig napi 10ezer kalória utáni hízás leadása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem leszólást meg beszólást kérek hanem a kérdésemre építö jellegü választ! elöre is köszönöm!


Tehát mint írtam 2 hétig összeettem kb mindent de a legnagyobb hiba hogy mindezt csokikbol kekszekbol alkoholból. 2 évig nagyon szigorú voltam magamhoz így úgy gondoltam egy pár nap belefér..de aztán elhúzódott a dolog... most hatalmas vagyok es zsiros kb 6kilot hiztam. De ugy hogy eddig CH szegeny diétán voltam szoval gondolom a nagy része víz. A kérdésem az lenne, ha most 1 hónapig csak a natur csirke/pulykamell + zoldseg kombora állok akkor van esély hogy újra szálkás vékony legyek?


2013. jún. 4. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

a napi 10 000 kalória tényleg igaz? hogy a fenébe birtál ennyit megenni?


amúgy meg térj vissza a régi bevált étkezésedre, sportolj, és majd lemegy.

mást nem nagyon tudsz csinálni.

2013. jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

"1 hónapig csak a natur csirke/pulykamell + zoldseg "


Miért 1 hónapig? Utána újra keksz meg alkohol, habzsidőzsi a terv? :D

2013. jún. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nyilván nem... de egy honap utan ennek gyumolcsoket zabot edesburgonyat... magokat...tojast...stb
2013. jún. 4. 09:55
 4/14 A kérdező kommentje:
elso: anorexias voltam es amikor eloszor ettem ugy voltam vele h najo akkor csak ma eguszer mindent aztan kovi nap is majd utana is... es hiaba voltam.fullon meg ettem mert ez az utolso lehetosegem alapon... semmi ertelmeset nem ettem csak kekszeket es csokit...
2013. jún. 4. 09:58
 5/14 anonim ***** válasza:

Lényegében ezeket most is ehetnéd. a zab és az édesburi hordozna ch mennyiséget.. de ha nem eszel ezekből sokat.

Ha neked ez a normális étkezés (amit 1 hónap múlva ennél) akkor nagyon jól eszel szerintem, és már most is ehetnéd ezeket.

2013. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

(Én sem értem, hogyan lehet ennyit enni, nekem már a felénél nagyon fájna a hasam és 2 napig nem tudnék enni... De ahogy mindig mondom, nem vagyunk egyformák.)


Hajajjj... Valahogy agyban, hozzáállásban kéne rendbetenni a dolgokat. Esetleg tudásban is. Engem legalábbis eléggé visszatart, ha tudom, hogy valami nem jó nekem...

Az gond, ha számodra egy csokiskeksz a vágyott, tiltott, "jó" dolog s a rendes, egészséges táplálkozás a szenvedés... Ennek nem így kéne lennie. Én boldogan odadobtam egy csomó ételt, ami nekem nem jó s lelkesen belevetettem magam a maradék ételekkel összehozható gazdag gasztronómiába. Sokkal jobban érzem magam és még finomabbakat eszem, mint eddig. S persze nem is éheztetem magam sosem. Tartósan szerintem csak így lehet és érdemes csinálni. Sokaktól olvastam már, hogy tartották a szigorú diétát, majd elszabadult a pokol... A szigorú diéta lehet eleve hiányos, ahol természetes, hogy a test nem elégszik meg a tápanyagokkal, de az is lehet, hogy remekül össze van állítva, de az ember hedonizmusa szenved csorbát s fárasztó mindig ellenállni... Van, akinek kell néha nass, édesség, akármi, persze ezeket is egészségesebb forrásból célszerű bevinni ;)

2013. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ez egy sokkal osszetettebb dolog velem kapcs amibe inkabb most nem mennek bele...


harcos: tudom. en nagyon tisztan es egeszsegesen taplqlkozom normalis esetben nincs afelol ketsegem hogy rendbe leszek. azert gonfoltam a natur zsirszegeny husra es zoldsegre hogy gyorsabban visszaalljon a rend es talan most hogy ennyi CHt es rossz zsirt osszeettem gyorsabban lemenne a felesleg?:/

2013. jún. 4. 10:36
 8/14 anonim ***** válasza:

nekem átlag napom volt 4-5 ezer.. és akkor még semmi édességet nem ettem és nem ittam kólat meg semmit..


nem olyan nehéz az .. báár nem csoda hogy eljutottam 186kg ig + a sok számítógépezés nulla mozgás


szerencsére már csak 130 vagyok.. és egyre csak megy lejjebb .

2013. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is kiírhattam volna ezt a kérdést...egy cipőben járunk. Évek óta fogyózom, vagyis nem azt eszem, amire vágyom, hanem húst és zöldséget. Két hete azonban belefáradtam, a gyerek beteg lett és szükségem volt valami "örömre". Két hétig zabáltam : csoki, keksz, torta, sütemény, kalács, tésztafélék, stb. Kényszeresen. MOst olyan vagyok, mint egy lufi. Tegnaptól megálltam. Megint zöldség, hús, tojás, napi 1 alma. Majd meglátjuk, mennyi idő kell a két heti zabálás eredményét visszafogyni.
2013. jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nyugi! Ami ilyen hirtelen "ugrik fel" elég gyorsan meg is lehet normális étrenddel megszabadulni tőle. Mondjuk 1 hónap alatt.

Én a napokban bűnöztem egy kis túrós palacsintával vailiaöntettel és az volt a pláne, hogy már nem is ízlett.

2013. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!