Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 kg-tól szeretnék megszabadu...

10 kg-tól szeretnék megszabadulni minél előbb, milyen módszert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

170/75 vagyok. Tudom hogy ez még nem egy kórosan elhízott állapot de változtatni szeretnék. A legnagyobb gondom az, hogy csak mérsékelten tudok sportolni mivel nem régiben volt egy térd balesetem. (Térdkalácsficam laza izületek miatt.) Ti milyen módszert ajánlanátok, ill nektek mi az ami bevált?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. máj. 15. 17:17
 1/2 anonim válasza:
Fitness videók, persze olyanok amikben nem kell ugrálni, vagy el lehet lesni olyan mozdulatokat amik hasznosak neked, kondiba is lenézhetsz. Futni természetesen ne, de egy-egy laza séta nem árt, ha már az orvos is jónak látja. A pilates vagy a jóga is hatásos lehet. De ha még a sport nem nagyon menne kipróbálhatod a speed fitnesst is. Ha nő vagy akkor szerintem hatásos még a hastánc is. Én is fogyózom, nekem a derekamra kell odafigyelnem, mert sérvem van. Ki kell próbálni sok mindent és ami nem válik be, azt mellőzni.
2013. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dieta ***** válasza:

A mozgás segíti a fogyókúrát de nem feltétele.

Fogyni a kalóriadeficittől lehet ,mindegy milyen módon éred el.A rosszul megválasztott mozgás a fogyás mellet esetleg nem kívánt alakformálást is eredményez, ez akkor fordul elő ha egyes izmokat erőteljesen megdolgoztatunk.Viszont ahogy az első válaszoló is írta a séta is mozgás sőt a vasalás mosogatás de még a portőrlés is.

2013. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!