Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aggódnom kéne emiatt a fogyás...

Aggódnom kéne emiatt a fogyás miatt? 5 hete diétázok és már 7-8 kilót fogytam.84 voltam, most álltam este a mérlegre és 76-ot mutat (178cm vok). Már arra is gondoltam, hogy a mérleg rossz, de ráálltak a barátnőim is és annyi kilók amennyik máshol.

Figyelt kérdés

Tudom, a válasz örüljek neki, de valahogy furcsa ez nekem. Sose fogytam ilyen gyorsan és egy nap kb.1300 kalóriát fogyasztok. Emellett szedek rostot,meg iszom ezt a súlycsökkentő gyógyteát.Reductilt is szedem, de ezt korábban is próbáltam, akkor 1 hét alatt hozzászokott a szervezetem és semmit se fogytam.

Mozogni nem tudok eljárni még,a 2 éves örökmozgóm körül rohangálok (de azért ez nem nevezhető olyan mozgásnak).

Vitaminhiányom lehet, vagy gyanakodnom kéne vmi betegségre?


2009. jan. 5. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem most jon a holtido, amikor megfogsz allni a fogyassal. De gondolom hogy ezmiatt a Reductilt miatt megy ilyen jol a fogyas. Ha abbahagynad a Reductilt, kivancsi vagyok, mi lenne az eredmeny.

Csinald tovabb, ha ugy erzed, minden ok. Aztan ha mar elerted az alomsulyt, tartsd is be, nem lesz konnyu az sem. De lehet hogy nagyon jol allitottad ossze a menut, amit fogyasztasz, mindenesetre ez a Reductilt, hat nem tudom, doki ajanlotta?

2009. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Azért egy laborvizsgálat nem ártana, ha annyira gyanús.

Nyilván sok víz is lement, de azért nézesd meg legalább a cukrod (jobb az elővigyázatosság, a kezdeti stádiumban gyors fogyás tapasztalható).

2009. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Orvos írta fel. Mérek vérnyomást mellette meg előtte is nézett májfunkciót stb.

Ugyanazt a diétát csinálom, amit korábban is, sose hatott ennyire.Mindig úgy volt, amit írsz is, hogy fogytam az első 2-3 hétben 3-4 kilót max! és ott megállt, utána mozgással ment tovább csak.

2009. jan. 5. 20:11
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha a cukorral lenne gond, akkor nem lennék szomjas és járnék pisilni sokszor?
2009. jan. 5. 20:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha orvos irta, akkor szerintem orulj, hogy megy a fogyi. Mozogjal is, hogy tovabb tudd csinalni. Ezt a gyogyszert meddig kell kulonben szedni? Egy kura meddig tart?
2009. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez egy általános nézet, de nem feltétlenül.

Velem rengetegszer végeztették el a cukormérést, mert naponta 5 litert iszom, de kiderült, hogy ennél egészségesebb nem is lehetnék.

Ha gyanakodsz, szerintem labor, csak ne kérj túl sokat, mert drága:/

2009. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én is próbálnék fogyni de sehogy sem megy.Mit eszel amitől fogytál?
2009. jan. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én is így vagyok és még mindig le akarok fogyni ,de nem megy vajon miért??Szerintem jobb aktív mozgásokat végezni mind hasizmot és más ilyeneket.Sokan úgy gondolják , hogy az úszás , biciklizés,kocogás jó,de ez NEM IGAZ
2009. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Max.2-3 hónapig lehet ezt a gyógyszert szedni tudomásom szerint, és labor kell hozzá előtte, utána, hogy a májfunkció jó e.

Én is egy időben futottam, úsztam semmit se fogytam tőle. Ezért se értem, hogy ez most mi.Örülök neki, csak furcsállom.

Ahogy írtam 1300 kcal-t fogyasztok kb., sok gyümölcsöt eszek és salátákat és csak teljeskiőrlésű kenyeret vagy zsömlét eszek reggelire (de nem sokat)

Semmi extrát nem tudok ezenkívül elmondani...

2009. jan. 6. 09:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az úszáshoz min. 1 óra kell, h egyátalán beinduljon a zsírégetés.

Tehát csak másfél óra után van eredmény.

2009. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!