Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát ajánlanátok?

Milyen diétát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
162 cm 61 kg vagyok. Szeretnék kb 52-53 kg lenni, sportolni ( futni ) járok de csak a súlyomat tartom! A turbó d milyen? Ja a 90 napossal semmit nem fogytam 2 hónap után abba hagytam :-( szóval az kilöve! Köszi a válaszokat

2013. jún. 7. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:

turbo d meg 90 napos..


MIÉRT NEM ESZEL EGÉSZSÉGESEEEENNNNÖ ?

2013. jún. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,
2013. jún. 8. 08:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem, nem válaszoltam :)))


Futást hagyd, semmi értelme. A SEMMI egy nagy szó, nem használjuk ám csak úgy. A futásnak semmi értelme. Rendesen végezve jó lenne, de nem értesz annyira edzéshez, hogy tudj intervallum futás edzést csinálni. Viszont megtanulhatod hogy kell.


Egyszerűbb lenne eljárnod edzeni (harcművészet, jóga edzés, pilates, konditerem..)


Táplálkozás: hús és zöldségevő vagy. Előbb edd meg a szomszédod kutyáját, minthogy valami szemét kenyeret vagy cukros kaját a szádhoz emelsz. Ha így állsz hozzá, akkor sikered lesz. Ha T diétát meg 90 diétát keresel, akkor nagyon tévúton jársz (a tested igényei helyett divatokat követsz ezekkel)

2013. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!