Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez segítene a fogyásban?

Ez segítene a fogyásban?

Figyelt kérdés

napi több mint 2 órát sportolok, de az a gond, hogy nagyon szeretem a hasamat :(

tehát ha napi 4-5-ször eszem, sok gyümölcsöt és zöldséget, de mellette nem vetem el a körömpörköltet sem, akkor azért meg tudok szabadulni pár kilótól?

nem arra gondolok, hogy hatalmas tállal eszek belőlük, hanem csak mértékkel.

szerintetek így sikerülhet leadni? nem akarok megszabadulni egy hónap alatt 10 kilótól, tehát nem baj, ha csak szépen lassan megy le.



2013. jún. 8. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha Te zöldségeket, gyümölcsöket és körömpörköltet eszel, akkor nincs mitől megszabadulnod (háj).


Úgyhogy kicsit részletesebben írhatnál. A hús (körömpörkölt) és a zöldségek fogyókúrás kaják, gyümölcstől elhízni.. van akire a sok gyümölccsel megevett cukor így hat, idővel. De írd hogy közben lisztet, cukrot, tejterméket mennyit eszel? Hihetetlen lenne ha ilyenek nélkül híztál volna.

2013. jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem arról van szó, hogy eddig ezeket ettem. ettem én mindent, csokit, sütit, tejszínhabot tonna számra tizenévesen és igencsak meghíztam, most pedig szeretnék fogyni.

arra lennék kíváncsi, hogy ha szinte teljesen azt enném mint eddig, csak kisebb adagokban és napi 2 órát sportolnék, akkor tudnék fogyni?? (persze, a süti, csoki, fagyi mennyiség megszűnne)

2013. jún. 8. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha hagyományos nyugati étrendet követnél, kisebb mennyiségeket fogyasztva akkor tápanyaghiányod lesz, valamennyit fogysz de mindenképpen zsíros maradsz.


Ha zöldségeket, körömpörköltet eszel akkor elég tápanyagot fogsz bevinni, több zsírt fogsz felhasználni mint raktározni (fogysz).

2013. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, én amikor kövér embereket enni láttam, akkor nem alma, körte, vagy banán volt a kezükben, hanem hamburger, süti, csoki. Én még olyat nem láttam, aki a gyümölcstől hízott volna el, bár igen, van benne fruktóz, de ez sokkal jobb, mint a ki tudja milyen módszerrel készített mű cuccok. Jó lenne utánanézni, hogy melyik gyümölcsnek szívódik fel lassan, és melyiknek gyorsan a cukra. Estére már nem jó időzíteni a gyümölcsözést.


4-5 evés egy nap: jó, mert a szervezeted megszokja, hogy te eszel rendesen, így nem áll raktározó módra, az anyagcseréd gyorsabb lesz.


Egyébként szerintem bármit lehet enni, ami természetes. A műcuccok akármilyen fogyókúrásnak vannak beállítva, és a kalóriaszámuk is hiába fér a bele, a szervezeted nem igazán fog tudni mit csinálni vele. Szerintem a házi szalonna is mehet, kivéve ha szeméttel etették a disznót, amiből az készült!


Az a lényeg, hogy kerüld a cukrot. A szénhidrátokkal tarts mértéket, ne egyél péksütit péksütivel! A zsírból nyeri a test az energiát, a fehérje épül izommá. Inkább ezeket edd, de a fehérjéből legyen több!


Egyébként szereted az ananászt? A nyers ananász enzimje a fehérjék bontását serkenti. Igyál zöld teát is, természetesen sport előtt, mert az mozgósítja a zsírt, könnyebb lesz fogynod tőle! :D


[link] <- Ha tudsz angolul, akkor itt van Nikki fitblr blogja, szerintem nagyon jó!

[link] picprogress <- Nikki képei

[link] foodglorious <- Nikki kajái

[link] receptek, angolul :3 tegnap fordítottam párat, olyat, amit a blogos lány is eszik


Egyébként Nikki arról is írt egy bejegyzést, hogy az apja milyen dolgokat vett, amit ők kidobnak a férjével, mert igen egészségtelen meg műk.


17/L

2013. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!