Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék a hasamról....

Fogyni szeretnék a hasamról. Hogyan?

Figyelt kérdés

174 centis lány vagyok 68 kilóval. Leszeretnék adni kb 8-10kilót ,de a hasamról szeretnek legfokepp!

Mit egyek/mit ne ? Tornázni is szeretnék. Mondanátok erre gyakorlatokat?

igazabol tudom hogy nem most kene kezdenem,de 1honap alatt max. Sikerul leadnom? Csak akkora pocakot szeretnek mint ami reggelente szokott lenni,amikor felkelek es semmit nem ettem meg: 3


2013. jún. 10. 18:21
 1/2 anonim válasza:
Rubint Réka nagyon jó gyakorlatokat végez. Szénhidrátokat kerüld, zöldségek, hús mehet, reggel egyél sokat, vacsira nagyon keveset-
2013. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól, hogy Rubint Réka jó gyakorlatokat végez, te még nem fogsz lefogyni. Legfontosabb pontja az egésznek az étkezés. Kell egy megfelelő étrend (diéta), amivel kalóriadeficit jön létre és hozzá egy aerob mozgásforma. A lábemelgetésektől és a hasprésektől önmagában nem fogsz soha lefogyni!
2013. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!