Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azzal súlycsökkenést érek el,...

Azzal súlycsökkenést érek el, ha csak ivójoghurtot és gyümölcslevet fogyasztok? (meg persze mozgok is)

Figyelt kérdés
(kérlek ne gyertek azzal, hogy ez egészségtelen, csak arra vagyok kíváncsi, hogy ez hízlalna e)

#joghurt #gylülölcslé
2013. jún. 10. 20:36
 1/10 eszter_t válasza:

Szia,

a legtöbb ivójoghurt és gyümölcslé tele van cukorral:) úgyhogy nem hiszem

2013. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen súlycsökkenést elérhetsz vele. De nem zsírból fogysz, hanem izomból. A nap végére kevesebb az izom rajtad, a zsír pedig ugyanannyi, a testzsír-százalékod nőtt, tehát végeredményben híztál.
2013. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

"Tök mindegy, mennyi a testúlyod, ha jól nézel ki."


Lehet súlycsökkentést elérni, mondjuk nagyobb lenne a súlycsökkentés ha csak simán vizet innál és zöldségeket ennél, nem cukros dolgokat. A mérleg kevesebbet fog mutatni a tükör kb ugyanazt esetleg picit kisebb leszel.

2013. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

akkor meg mit igyak? mindig vizet szoktam, de egész nap nem" élne el" azon a testem...

vagy az ilyen "norbi uptade" cuccok jók?

2013. jún. 10. 21:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát azért kell zöldségeket enni natúr hússal. Éhes sem leszel és fogyni is fogsz.
2013. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
júúúj, most eszembe jutott egy dolog :D mézes tea :D- természetesen házi mézzel :) abba meg azért van is "valami" :D - vagyis szerintem ez jó lesz... vagy nem?
2013. jún. 10. 21:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, nem akarlak megbántani, de tudatlan vagy és ilyen hozzáállással soha semmit nem fogsz elérni az életben.
2013. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt hogy az életben mit fog elérni azt nem tudjuk, de fogyni nem fog az tuti:D


Az ilyenekből lesznek a nők akik idegösszeroppanást kapnak hogy "MIÉRT NEM TUDOK LEFOGYNI PEDIG CSAK KENYÉREN ÉS VÍZEN ÉLEK???"...Azért schatzi mert buta vagy, és hajlandóságot se mutatsz a tanulásra.

2013. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nah, amúgy valóban nem ilyen vagyok, csak ez már kb a végső kétségbeesésem. az életben meg szerintem már egész sok mindent értem el a krombeliekhez képest ;)-de ez már más téma.

meg halottam ilyen fogyókúráról, azt hiszem vmi böjt, illetve ha kb 3 napig csak iszik az ember, akkor "kitisztulnak" a bele. szóval szerintem ennyiből hatásos lenne.

2013. jún. 10. 22:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Szegény Bújtor István is egy léböjt kúrába halt bele...
2013. jún. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!