Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most már elkezdhetem erősíteni...

Most már elkezdhetem erősíteni a hasam vagy még mindig sok a zsír? (kép)

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy először fogyni kell és csak utána izmot építeni, mert különben zsír alá izmosodunk. Másfél hónapja diétázom, most ilyen a hasam: [link]


és megtudnátok mondani, még honnan javasolt fogynom?

[link]

( csak így tudtam szerkeszteni:/ )


előre is köszi :)


2013. jún. 12. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak akkor fog látszani ha lejött felőle a zsír, ezt jól tudod, DE az izom építés hatalmas segítséget jelent a fogyáshoz mert nagy tápanyag igény keletkezik az izmokban amit megfelelő kajából a test kielégít és kevesebb dolgot raktároz zsírba.


Hogy honnan javasolt fogynod? Helyi fogyás nem létezik, genetikailag meghatározott hogy honnan fogysz (de nagyjából egyformán mindenhonnan), és végül mindenhonnan lelehet. Viszont általában a problémás területekről megy le utoljára. Nem tudom eddig hogy csináltad, ha a jobb karodról akartál fogyni akkor paradicsomot ettél ha a balról akkor paprikát? :D

2013. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán fenékből még mehetne egy pici, de szerintem jó alakod van. Nyugodtan elkezdheted az erősítést, kezdőknél előfordulhat, hogy fogyás alatt izmot szednek fel.
2013. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!