Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 19éves 160cm és 56kg vagyok:'...

19éves 160cm és 56kg vagyok:' ( fogyniszeretnék mindenképpen legalább egy 6kg ott mert sajnos Pco s is vagyok, és nem tudok teherbe esni! Akinek hasonló problémája van kérem irja meg hogyan táplálkozak ugyhogy egynap ne sok szénhidrátott fogyaszak?

Figyelt kérdés
??
2013. jún. 14. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Szénhidrátok: lisztes, keményítős és cukros ételek, és a gyümölcsök. Na ezeket kerüld el. Gyümölcsöt lehet, de inkább csak tízórai 1 db almát vagy körtét, pár szem epret, tehát ne vidd túlzásba.

Egyél sok zöldséget, húst, tojást, halat és akkor nem lesz gond.

De kövér nem vagy. Inkább tornáznod kellene.

2013. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kövér. Sportolj. (Szörnyű a helyesírásod.)
2013. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
160 cm-56 kb mi ezzel a probléma??
2013. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!köszönöm a válaszokat. Sportolok meg probálom adiétát is be tartaní az órvos utasítása szerint kevés szénhidrátos ételt fogyaszak.zöldségekből sajna nem sok félét fogyasztok,teljez kiőrlésű kenyeret eszek és a lisztes cukros dolgokat is kerülőm! Mindenki azt írja hogy nem vagyok kővér de sok a felesleg rajtam. A combom és az arcomon látszik meg nagyon.

( a helyesírásért bocsi,sose voltam nagy helyesíró)

2013. jún. 14. 22:00
 5/10 purplefrog válasza:
Nekem is pco-m van. Gondolom kaptál valami gyógyszert is, nem? Én ha a gyógyszer mellett szénhidrátot eszek elég rosszul vagyok, szóval ez is ösztönöz, hogy elkerüljem :D Így 10 kg-ot fogytam 2-3 hónap alatt. Igaz én jóval több voltam, mint 56.. 20/L
2013. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én sajna nem kaptam gyógyszert.azt mondta a doki csináljam a diétát.

Ígen probálom csinálni de szinte mindenbe van szénhidrát,mega szervezetnek szűksége is van valamennyi szénhidrátra. És te milyen ételeket fogyasztasz?

2013. jún. 15. 10:27
 7/10 purplefrog válasza:
Sok zöldséget (kivéve hüvelyeseket), tojást, húst. Vizet iszok sokat. Néha gyümölcsöt, de inkább azt csak délelőtt. Nem eszek tésztát,péksütit, kenyeret..
2013. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 poiu ***** válasza:
Figyu, a szénhidrátok között van olyan, ami azonnal cukor lesz és van olyan, amit órákon át emésztgetsz. Azonnal a véredbe megy a cukor és a keményítő. Ezeket teljesen iktasd ki. Ilyen a péksütemény (a tk is), rizs, krumpli, tészta, süti, kukorica. Ezek helyett kellene lassú szénhidrátot enned, elsősorban zöldségeket. Ez ilyen egyszerű. Ne galuskával edd a csirkepaprikást, hanem brokkolival. Pár hét alatt megszokod. És kéne mozognod.
2013. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
érdemes csinálni a diétát, a barátnőm is 1évig csinálta és most 16 hetes terhes. :)csak kitartás kell és támogatás a család részéről.
2013. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

160 centi vagy? Lol, hobbitméret. :D Sajnálom, ezt nem hagyhattam ki. Na de a kérdésre válaszolva:

Nemrég adtam le 10 kg-ot, elmondom hogyan:

Reggeli: valami gabonában gazdag. (müzli, jóreggelt, akármi ilyesmi). Ihatsz hozzá tejet, de nem túl sokat. Reggeliből annyit egyél amennyi jólesik!

Ebéd: Valami sovány hús(lehetőleg). Mellé rizs, vagy egy nem túl zsíros főzelék, párolt zöldség, de hús mindenképp, mert kell az energy. :D

Vacsi: legkésőbb 17-18 órakor! Valami könnyű saláta, esetleg alma+sajt... Légy kreatív!:) Csak semmi nehéz!


Nem árt, ha utána mozogsz valamit lefekvés előtt. (Aludni is jobban tudsz akkor). Futás, guggolások, ha sok fölösleg van a hasadon akkor hasprés. Ezt mondjuk 30-45 percen át.


10 óra körül lefekvés. Igen, ez fontos, a jó alvók kisebb aránnyal híznak! :)


Sok-sok szerencsét!


(Ezzel a válasszal találkozhatsz az oldalon, mivel így válaszoltam egy másik, szintén fogyni akaró ember számára.) :)

2013. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!