Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasplasztika TB támogatással...

Hasplasztika TB támogatással tényleg lehet?

Figyelt kérdés

Azt hallottam/olvastam, hogy akkor lehet TB támogatással hasplasztikát végeztetni, ha 10 pontot esik a testtömegindex (BMI)!

Igaz ez?

És ki mondja, hogy tényleg annyit esett?

Elvileg évek óta 120-125 kiló között mozgok.

Egyszer lefogytam 106-ra, de visszajött! :(

Időközben ugye az orvos (amikor esetleg mentem) mindíg kérdezte, hogy hány kiló vagyok és ezt a gépben rögzítették.

Most teljes életmód és szemléletváltáson munkálkodok.

Már "csak" 115 kiló vagyok és a folyamatos edzés és ésszerű táplálkozásnak köszönhetően szeretném elérni a magasságomhoz mérten ideális súlyt, ami 85!!! kiló körül alakul.


Amikor 106 voltam, akkor is lógott a hasamon (többek között) a bőr.

A mellizmot tudom fejleszteni, kart szintén, stb., de a hasamon nincs mivel kitölteni a sok zsír helyét.


Igaz, hogy létezik TB támogatásos hasplasztika?

Igaz, hogy 10 testtömegindex pont esetén ingyenes?

Mennyi idő alatt kell esnie 10 pontot?

Vagy az mindegy?


köszönöm!



2013. jún. 14. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Kb 24 éves korodig még a bőröd regenerálódhat jobban így csökkenhet az a bőrfelesleg, persze nagyobb, hirtelen súlyve3sztésnél lehet az hogy eléggé lógni fog a bőröd akkor indokolt igazán a plasztika amit áll a TB.

Anyám is kövér volt 80 körül mozgott és legalább akkor 55-60 kilónak kellett volna lennie. Neki volt egy nagyon komoly műtétje ami után még 2 hónapot kellett a kórházban töltenie mert gyakorlatilag egy egész műtétsorozat volt, legalább 3 szor műtötték, mert a teljes bélrendszerét műteni kellett plusz még a hasfalával is voltak gondok, amit szintén műteni kellett. Akkor ugye alig ehetett valamit és rohamosan lefogyott 50 kilóra. A bőre lógott ugyan, de egy idő után regenerálódott neki is szépen lassan úgy 5-10 éven belül.

2013. jún. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Dr. Pados Gyulától ez ügyben annyit hallottam, hogy minimum 37-es kezdő BMI-vel kell rendelkezni, és ebből ledobni 10 pontot, ami kb 30 kiló súlyveszteséget jelent asszem. Engem is érdekel, de nem tudom hogyan tudnám igazolni az eredeti súlyom. Egyszer valamikor a kórházban a dietetikus lemért, és feljegyezte, de semmi komoly. Még csak 12 kg fogytam de már lóg a hasamon a bőr. :(
2013. jún. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!