Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki szülés után nagyon sokat...

Aki szülés után nagyon sokat (20-30 kg-t) fogyott, hogyan alakult a kötényhasa (már ha volt)?

Figyelt kérdés
Kellett a műtét, vagy elfogadható lett?

2012. jan. 6. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

Én 5 hónap alatt fogytam le 26 kg-ot,de sajna a kötényhas csak kisebb és lógósabb lett. Tornázom mellette(és kenem rendszeresen),de a bőröm sajna nem lett szép:( Sokakkal beszéltem,akik hasonlóképp jártak és sokaknak a doki bácsi tudott már csak segíteni plaszitikával... :(

2012. jan. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem nincs ilyen bajom, de azt tudom ajánlani, hogy ha nekiállsz ezt a mennyiséget leadni, akkor lassan add le és ami a legfontosabb az az, hogy valahogy próbáld meg "tartani a hájadat" sport és séta meg egyéb mozgás közben. Ez azért jó, mert a nagy súlytól akkor nem fog még jobban megnyúlni a szövet. Valamilyen szorítónadrág, melltartó erre jó tud lenni.


Ugyanúgy ahogy kell a sportmelltartó, hogy ne vizslafül legyen az ember melle fogyás után, ugyanúgy kell ez a "szövettartó" nadrág is. Mert a mell is ugyanolyan lötyögő zsír ebből a szempontból, mint a hájad.

2012. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm mindekettőtöknek. Én nagyon nem akarok műtétet, mert sok képet láttam 1-2 évvel a műtét utáni hasakról, amiket nagyon szépnek mondtak, és hát olyanok voltak, mintha Hasfelmetsző Jack-el találkoztak volna.... Ráadásul amiket ilyen fórumokon olvastam, a műtét utáni felépülés is hosszadalmas és fájdalmas (két császárom volt, állítólag az semmi ehhez képest). A hasszorítót és társait megpróbálom, és hát marad a fogyás, meg a remény... mégegyszer köszönöm!
2012. jan. 6. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!