Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon sok volt? (tudom h...

Ez nagyon sok volt? (tudom h rosszak is :/)

Figyelt kérdés

reggeli: kb 1 tojás majdnem egész paradicsom zsömle saláta pulkyasonka

ebéd: fél gyros

később: 1 alma


és mivel egész délután sütöttem így muszáj volt néha megkóstolni.. de nem kanállal csak 1 ujjnyi


ugye nem volt több mint 1200?:oo



2013. jún. 15. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Megnézhetnétek 3-4 hasonló kérdést mindig mielőtt feltesztek egyet. Mindig ugyan azt írjuk ugyanis és már unalmas.

De ez nagyon kevés. Nem volt ez 800 kalória se , koplalsz mint a fene, és csak remélni tudom hogy tudod miért nem szabad koplalni mert nagyon hosszú lenne kifejteni.

Naponta ötször kéne enni alsó hangon. És minden étkezéshez minimum annyi zöldséget mint a reggelidhez.

Fogyni nem úgy kell hogy éhezteted magad, normális mennyiségű kaját kell enni ami olyan minőségű hogy nem zsírba raktározod + sportolni. Csak így működik jojó és betegségek nélkül!

2013. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

direkt provokálnak ezekkel a kérdésekkel, ne is törődj vele. ha valaki az élet-és döntésképtelenség ilyen csekély szintjén áll, azt válaszra se méltatom.


de amúgy (utoljára) természetesen nagyon sok volt.

2013. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!