Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A koromhoz képest ezek az...

A koromhoz képest ezek az arányok nagyon rosszak? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, kb 165 centi, és 58-62 között mozgok. Nem érzem magam túlzottan kövérnek, az oldalamon és a combomon van felesleg. Ha sokáig nem eszek, vagy ha itthon egyhelyben futok 3-4-5 perceket, akkor olyan érzetem van hogy már fogytam valamennyit, de tudom hogy nem így van. :/ Néha nagyobbnak látom a hasamat néha kissebbek. Sajnos a családom miatt nem tudok fogyókúrázni, mert hiába mondom nekik hogy csak zöldséget, mmeg gyümölcsöt, vagy ha odatolnék eléjük egy heti étlapot a számomra, nem csinálnák meg, és magamnak nemtudom megvenni/elkészíteni... Mit tehetnék még?
2010. aug. 9. 11:24
 1/9 anonim válasza:

Mond meg, hogy mit szeretnél elkészíteni, és nagyon szívesen segítek.


Én is ilyen arányos / aránytalan voltam 14 évesen, mondjuk most 21 évesen is az vagyok :D. Még nőni fogsz, gondolom lány vagy, szóval a melled is nőni fog még, az meg ellensúlyozni fogja a pocakodat. Nincs ilyen hogy rossz arányok, mindenki úgy szép ahogy van, ne akarj olyan deszka lenni mint azok, akik miatt rosszul érzed magad, hogy te nem olyan vagy.


Nálunk anno a deszka lányok nagyon oda voltak magukért, hogy ők milyen szépek. Semmi érdemük nem volt benne, genetika az egész. Mostanra úgy képzeld el, hogy a felismerhetetlenségig elhízták magukat. Úgyhogy érezd csak jól magad úgy ahogy vagy.

Egyébként én most 21 évesen vagyok 168 centi és 60 kiló. Teljesen jó, a narancsbőrt meg majd letornázzuk ha kedvünk tartja ;)

2010. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a mellem a másik..:/ túl hirtelen nőtt, és striák lettek rajta, anyunak nem merek szólni, de kéne rá valami kenőcs mostmár.. :/ nagyon félek, és emiatt csúnyának érzem magam :/
2010. aug. 9. 11:48
 3/9 anonim ***** válasza:
14 évesen én tök deszka voltam... utána elkezdtem nőiesedni. 17 évesen voltam 165höz kb 65 kiló. Rém kövérnek éreztem magam, de senki más nem látott annak... most 49 kiló vagyok és minden erőmmel próbálok visszahízni:S ne koplalj, mozogj picit inkább. és egyél kevesebb fehér kenyeret. a striákat lehet kezelni a dmben, rossmannben kapható kenőcsökkel. szólj anyukádnak, hogy segítsen választani.
2010. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kép kéne ehhez...sportolj és ne diétázz!23N
2010. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Első vagyok, hát azzal nem tudom mit lehet kezdeni, nekem is vannak növési vonalaim, sőt a párom combján is.

Annak idején amikor anyukám az öcsémmel terhes volt, a csíkok ellen kakaóvajjal kente a hasát. Mostanában DMben is lehet már kapni, bár fene se tudja milyen minőségű.


Ha zavar, beszéld meg anyukáddal, hogy szeretnél kicsit máshogy étkezni, és ehhez szükséged van olyan ételekre, amik nem drágábbak mint azok, amiket vesztek, csak egyszerűen eddig nem képezte a háztartás szerves részét.

Az rendben hogy egészségesebb akarsz lenni, de annak nem az a módja hogy koplalsz, különben is, csak gyümölcs meg zöldség kúra mellett olyan hasmenéseid lesznek hogy majd csodálkozhatsz.

Keresgélj recepteket, diétásabb kajákat nem olyan ördöngősség csinálni.


Pl én szoktam olyat hogy: saláta(cora, tesco, spar, coop, van mindenhol ilyen előre aprított, mindenféle színű salátasíkok vannak benne, a tescos kicsit ócska, a többi jó ) na szóval ilyen saláta, kis hagyma, paradicsom, paprika, esetleg retek, kicsi uborka. Rá tejföl, ha nagyon király akarok lenni, szórok bele egy kis kaprot. Barátnőm emellett párizsikockákat szokott bele tenni, én egy kis megpirított csirkemellet darabolok bele, valamint szórok rá apró pirított kenyérkockákat, amiket vagy megveszek (mogyi termékei között találszm sárga zacskós, mindenféle ízben van) vagy összekockázok egy szelet kenyeret és bedobom a sütőbe amíg látom hogy meg nem pirult. Összekuytulom és jóétvágyat. Eltelít, de egészséges.

2010. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ja és kimaradt: az összetevőket természetesen felkockázom és nem egyben rakom bele a tálba:P
2010. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14 évesen nem kell diétázni...veszel egy jó cipőt és egy jó sportmelltartót és irány futni ;)
2010. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"a combomon van felesleg"

Ez természetes a nőknél. Majd később még örülni fogsz ennek és pesze a fiúk, akik nézegetnek miniszoknyában. :P

2010. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ugyan ezek az arányaim, és nekem is hirtelen nőtt a mellem és strihás. azok majd halványulnak idővel, bár nekem még mindig látszanak. a fogyáshoz meg elhatározás kell. én is olyan vagyok, hogy néha kisebb a hasam, néha nagyobb, de ez nem igazi fogyás. a szüleim nekem se főznek ,másképp, a legjobb ha elkezdesz sportolni
2010. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!