Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért rosszak? Elrettentő...

Miért rosszak? Elrettentő dolgok csokikról/édességekről?

Figyelt kérdés
mert nem szeretném enni őket,mert egészségtelenek.mikor krizisem van jó lenne ezeket olvasni,h miért károsak,mit tesznek a szervezeteddel stb ha túlzásba viszed a fogyasztásukat.mert mindíg kísértésbe esek.kérlek írjátok le miért rosszak,hátha könnyebb lesz leszokni
2010. szept. 7. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Semmi rossz nincs benne,én szeretem:).És mivel a testzsírom 10%,időnként eszem is ha olyan kedvem van.
2010. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de én nemtudok leállni vele,kérlek írjatok vmit miért rossz enni,vmi gusztustalant vagy bármit,mert kövér az én se vagyok
2010. szept. 7. 18:04
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
tönkreteszi a fogaidat, sok mennyiségben szorulást okoz, és napokig nem tudsz kakilni, nő a testzsírszázalékod, és egy zsírdisznó lesz belőled, megolvadhat a kezedben és véletlenül beletörlöd hátul a gatyádba, vagy bele is ülhetsz, pláne ha fehérben vagy...hmm...bizots van még pár...
2010. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
előfordulhat (nagyon-nagyon-nagyon ritkán), hogy a gyárban nem tartották be a tisztasági szabályokat, és esetleg kerül bele hajszál, vagy beletüsszentettek, vagy folytasd a sort :P pl volt már olyan egyszer, hogy az egyik cég karácsonyi szaloncukrába emberi ürülék került.
2010. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:O...ú ez durva.köszi!:D
2010. szept. 7. 18:24
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

dágádt leszel more :D


1x etem csokit este és 1 kockát az ágyban felejtetttem reggelre meg megolvadva találtam és belekenödbe a lepedöbe

sztem ezis egy jó elretentö példa XD

2010. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Értem a logikát, én is szoktam ilyesmit csinálni xDDD

De azért ne felejtsd el, hogy a csokin kivül még más is hizlal. Viszont adok egy jó tippet a csoki elkerülésére:

képzeld el magad miközben eszed a csokit. Minnél kövérebb és kövérebbé vállsz, már reped a bőröd, striákkal vagy tele, nem férsz bele a jó cuccaidba, hizik az arcod, ducik lesznek az ujjaid, a szemeid kisebbé vállnak és minnél jobban hasonlitasz egy nagy fehér hájpacnira, miközben a fogaid megrohadnak és lemegy a zománcuk a sok cukor miatt és már oda jutsz, hogy semmibe sem férsz bele, a nagy zsiros hájpárnáidtól !!!!


Na, kérsz csokit ? xDDD

2010. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
öö..nem XD
2010. szept. 11. 23:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Én élelmiszeripari suliba jártam,ahol vannak szakácsok,pékek,felszolgálok,cukrászok,stb. Egyszer a fülembe jutott a haveroktol,hogy a cukrászok gyakszin krémest készítettek gőzerővel,ráadásul külső eladásra. Egy félnótás kutyulta a sárgakrémet hozzá,de közben körbe sétált a tállal és mindenkinek mondta,hogy köpjön bele. Ők megtették. Elég ennyi? Nekem elég volt.
2010. szept. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!