Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyokurat ajanlotok?...

Milyen fogyokurat ajanlotok? Kerlek pontosan irjatok le mit, hogyan mikor, esetleg tapasztalatokat.

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok, 165cm es kb. 55 kg. Mar nagyon idegesit, hogy mostanaban elhiztam es nagyon rament az arcomra is, raadasul a velem egyidos magasabb baratnoim kevesebbet nyomnak, mint en.. En nem erzem igy jol magam.. Kerlek segitsetek.. Ha lehet legyen hatasos es nem tul nehez, ha ez igy nem lehetseges akkor akarmi mast amit ugy gondoltok hathat ram..

2013. jún. 16. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Nincs fogyókúra ami jó lenne. Tények vannak. Amíg lisztet és cukrot eszel, addig azokra a betegségekre számíthatsz, mint a liszt és cukorevők. Pont.


Okos ember minimalizálja a keményítő és cukorevést, tejtermékeket, és sok zöldséget, húst, tojást eszik. Nincs olyan hogy pontosan mit, mikor eszik.. Az ember ragadozó aki szereti a zöldségeket. Tehát ragadozz húsokat, és különböző zöldségekkel edd őket. Ugye ez nyilván óriási különbség a korodbeliek többségének táplálkozásához képest, akik mindenféle kenyereket, süteményeket, édességeket, tejtermékeket, rizst vagy krumplit esznek.

2013. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor krumplit sem?

Es akkor mondjuk egy reggelire vagy ebedre..mit fogyaszthatok?

2013. jún. 16. 10:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmilyen fogyókúrára nincs szükséged 14 évesen ilyen súllyal. Nyáron meg amúgy se tud annyit enni az ember általában a kánikula miatt. Ha jobb alakot akarsz, esetleg feszesebb testet, akkor sportolj. Futás, tánc, torna, esetleg valamilyen csapatjáték. Vagy járj el biciklizni vagy úszni, úgyis itt a jó idő.
2013. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De szuksegem van! Szornyen nezek ki.. Idegesit nagyon.. Vastag vagyok...
2013. jún. 16. 10:53
 5/12 anonim ***** válasza:

Sonka, kolbász, szalonna, tojás, hal. Paprika, paradicsom, hagyma, retek, uborka, saláta, káposzta, répa, karalábé, cukkini, tök, ruccola, gumós kömény, petrezselyem.


Tessék, ilyen változatos reggelit kevés ember eszik. Lehet válogatni.

2013. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

És kevés ember is lakik jól tőle... Nekem a sonka, kolbász és a szalonna eleve kiesne, mert nem szeretem. Zöldségekkel meg nem lehet jól lakni. Az agyam se fogna jól tőlük vizsgaidőszakban. Ezektől a kajáktól maximum elvegetálni lehet, egyik étkezéstől a másikig.

Amúgy még mindig nem értem, hogy a sporttal mi a probléma?!

A normális emberek általában nem sanyargatják magukat, hanem próbálnak az egészséges életmódra törekedni, aminek a szerves része a sport. Jó persze, ha 120 kiló lennél, akkor megérteném, hogy nem megy a sport, mert megmozdulni se tudsz. Ebben az esetben aláírnám a koplalást, de nálad erről nincs szó, hacsak nem hagytál le egy nullát a súlyodról...

2013. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Válogatott profi gyilkolóművészek éltek csak növényi táplálékon. Hogy a zöldségekkel csak elvegetálni lehet a legnagyobb tévképzet. Plusz: valamit valamiért. Aki egészséges akar lenni, az zöldségeket eszik.


Aki nem szereti a húst annak is van megoldás: cukros tejfölös-túrós tésztát is lehet enni (csak lassan bele fog halni az ember).


Jelenlegi ismereteink alapján az elképzelhető egyik legjobb reggeli összeállítást írtam le, húsokat, zsírt és zöldségeket tartalmaz. Az éhség szubjektív dolog: az emberi test elég tápanyaghoz jut egy ilyen reggelivel, csak a cukorhoz, keményítőhöz szokott gyomornak kell néhány hét átállás hogy megszokja az igazi élelmiszereket és ezekkel is jóllakjon.


Alternatív megoldásként vannak müzlis reggelik: estére beáztatott olajos magvak (mogyoró, mandula, dió) amik kókusztejszínnel összekeverve reggelire gyümölccsel is fogyaszthatók, és más ízvilágot képviselnek mint a húsos-zöldséges étkezés - de viszonylag szénhidrátszegény, glutén és tejfehérjementes.

2013. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A sportolas nincs kizarva, regebb jartam kosarazni talan kb ket evet rendszeresen hetente tobbszor. Egy ideje olyan idopontban van, hogy nem tudok menni.. Nem tul sok ideig fociztam, de nem nagyon tetszett a csapat.. Esetleg mit ajanlotok? Gorkorizasra is gondoltam.. Az a baj, hogy nagyon lusta vagyok es nem vagyok a legambiciosabb.. Lovagolni fogok jarni mostanaban.. Nem tudom az mennyire segit a probleman..
2013. jún. 16. 11:25
 9/12 anonim ***** válasza:

Görkori és lovaglás. :))


Mellette meg jó sok guggolás, kitörés. Hasprás-törzsemelés, fekvőtámasz. Így gondoltad a sportot-edzést. Ez jó, nagyon jó ötlet!


Nem is ambíciók kellenek, csak rendes táplálkozás és edzés. De ezek sem kellenek, csak ezek nélkül meg olyan irányba fog haladni a tested és az egészséged, ami mintha nem tetszene neked.

2013. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Oké, feladom. Szerintem ennyi erővel nyugodtan áttérhettek a fényevésre is... Végül is sokan állítják, hogy azzal is jól lehet lakni...
2013. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!