Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire lenne egészségtelen...

Mennyire lenne egészségtelen 2-3 hónapig csak egy féle ételt enni?

Figyelt kérdés

Nem fogyókúrázni szeretnék, hanem egyszerűen nincs időm főzni, eljárni enni pedig pénzem nincs. Októbertől már talán változna a helyzet.


Van olyan étel, ami könnyen, olcsón elkészíthető és laktató?


Ha csak főtt rizset ennék ezidő alatt, az mennyire lenne káros az egészségemre?


2013. jún. 16. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ 'egyféle'.


Például a rizs még akkor sem ajánlott étel, ha mellette mást is eszel. Önmagában tökéletesen tápanyagszegény, keményítőbomba.


Lehetne hízni, kiürülnek a vitamin, ásványianyag raktáraid, legyengülnél, betegségekre hajlamosabbá válhatnál.


Mi az ami könnyen elkészíthető és laktató, és igazi étel? Darált hús, zsír, hagyma és olyan zöldség egybefőzve ami épp a kezedbe akad (olcsóbb ha máj vagy szív az alap és nem konkrétan hús).

Na ez teljes értékű lenne, úgymond fogyókúrás és nem lenne hiánybetegséged mellette. És 'egyféle' étel.

2013. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vagy spagetti. Veszel 1 spagetti alapot, 1 tésztát, meg pl 1 húskonzervet, és annyi. Összevágod kicsire a konzervet (én ilyen zöld,löncshús konzervvel szoktam vagy nem is tudom mi az :D ) pici olajon pirítod, utána rá 3 dl víz meg az alap és annyi. Pár100 ft-ból megvan és elég 2 napra. :)
2013. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

2. vagyok:

Vagy túrós tészta,esetleg instant leves, akár az a por amit vízben kell főzni,akár az amiben van tészta meg külön fűszer és le kell forrázni,vagy pl lecsó. Sok kaja van ami könnyű és olcsó is. De amúgy kertes házban laksz? Könnyebb ha termesztesz magadnak zöldségeket. :)

2013. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15-20 perc alatt is lehet normalis fott kajat csinalni, sot hetvegen lehet fozni tobb adag kajat...csak tudnam, honnan keverednek elo az ilyen bugyuta emberek, ti nem jartatok be biologiaa orara, hogy ilyen marhasagok ezetekbe jutnak?????
2013. jún. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy csaj, aki 3 éves kora óta, csak a sültkrumplit hajlandó megenni, minden más ételtől undorodik. Most 26 éves vékony, egészségesnek tűnik, elvileg csak vashiánya van. De van egy indián törzs a hegyekben akik szintén csak krumplit esznek, és mégis élnek. Nem tudom mennyire egészségtelen, ezt senki se tudhatja.
2013. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!