Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Juharszirup kúra? Mik a...

Juharszirup kúra? Mik a vélemények? Nagyon egészségtelen?

Figyelt kérdés

[link]


egyik nap találtam rá,voltak nagyon pozitív vélemények(már aki be tudta tartani)

gondolom a fogyás része nem tartós,az nem is baj,csak ne jöjjön vissza 3x annyi.

méregtelenítésnek viszont alkalmas?nem terheli és készíti ki nagyon a szervezetet?


2013. máj. 9. 22:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Felejtős, komolyan.

De, kikészít.

2013. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

de, mert egyoldalú.

Az egyoldalú étkezésnek csak negatív következményei lehetnek.

2013. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
LifeNetwork-ön volt múltkor egy műsor, amiben valaki kipróbálta a kúrát. Fogyott tőle, de a pszichiátrián kötött ki.
2013. máj. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

inkább pepsidiétázz. mindennap igyál meg egy másfél literes pepsit, 10 napon át. ne egyél szilárd ételt.


A hatás fokoható, ha pepsimax-et iszol.

2013. máj. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem a juharsziruptól fogsz fogyni, hanem mert elő van írva, hogy a kúra alatt nem ehetsz semmilyen szilárd ételt. Nem lehet valaki ennyire sötét, könyörgöm...
2013. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

nem is a fogyáson volt a hangsúly a kérdésemben...hanem,hogy valóban megterhelő-e,ugyanis minden szépet-jót írnak róla...de igen,valószínűleg sötét vagyok


Többieknek köszi!

2013. máj. 14. 19:37
 7/15 anonim ***** válasza:

Megterhelő.


A szervezetünknek az emésztéshez és a méregtelenítéshez energiára van szüksége. Na most a cukorral (juharsziruppal) meg 1-2 citrussal bevitt energia és tápanyag mennyiség elég szegényes. Így bizonyos folyamataink elkezdenek gyengülni, és ez bizony megterhelő az egészséges működéshez képest.

2013. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 ivilicious ***** válasza:
dehgoy megterhelő, 6. napon járok, tele vagyok energiával :)
2013. máj. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Oké, de ez lehet már a tested vészhelyzetre tartalékolt energiája.

Alapvetően mégis kellene tápanyagokat fogyasztani, és a juharszirup + citrus nem éppen tápanyagbomba. Akkor meg minek a kúra?


A böjtöket igazából a szellem felemelésére, tehát spirituális célokra használták/használják. Mi itt Magyarországon hol vagyunk ilyen céloktól.. áhh.

2013. máj. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 ivilicious ***** válasza:

a szellemem is magas, tegnap már hatha-jógáztam :D:D:D:D pedig nem az én világom.

a bőröm kb. ragyog tőle amúgy :)

2013. máj. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!