Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok? :/

Mit ajánlotok? :/

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15 éves fiú vagyok 172cm magas 115kg. Le szeretnék fogyni a lehető leggyorsabban de nem tudom hogy kezdjek hozzá :/ Tudnátok segíteni vagy mondani valami jó tornás videót amit minden nap 3x megcsinálnék??

2013. jún. 17. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Megfelelő étkezés mellett nem fogsz fogyni :(

Előbb életmódot kell váltanod.

És mivel 115 kg vagy érdemes lenne biciklizned.

2013. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi az hogy rögtön 3X megcsinálnád?

Gondolj a fokozatoságra és légy türelmes végülis nem két nap alatt hiztál meg nem is 2 nap alatt fogsz lefogyni.

Sétálj minden reggel egy órát, ne egyél semmi liszteset(kenyér,pékarú) és cukrosat és csak vizet igyál ha kezdetben ezt soknak érzed akkor csak az egyiket csináld de azt mindig,persze akkor nem fogsz úgy fogyni mintha mindet elkezdenéd.

2013. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha minden keppe videot akarsz, akkorzuzka light, de attol keves ember nem nyulik ki. Eloszor valami egyszerubbel inditanek, de kesobb mindenkeppen erre ternek ra. (En annyira nem kedvelem a tornas videokat, de a gyakorlatokat szeretem benne.) Esetleg azokat ahol darabra kell megcsinalni a gyakorlatot, azt kiprobalnam a helyedben. Rengeteg videoja van feltoltve, de nagyon kemenyek.
2013. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!