Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hány kcal égetése naponta?

Ez hány kcal égetése naponta?

Figyelt kérdés

Reggel (felkelés után szoktam szinte rögtön)

http://www.youtube.com/watch?v=YSmo3b69yEE


Napközben csak tanulni tudok(olyan 5-6 órát, mert vizsgaidőszak van.)


Este: http://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8


Napközben pedig max anynit mozgok, amíg kimegyek elvégezni a dolgom, meg a boltba.


Esetleg még,ha jól haladok a tanulással futni megyek közepes tempóban olyan 2 km-et.


Ez kb hány kcal elégetése? Ha lehet részenként lebontva.



2013. jún. 6. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt senki sem fogja tudni megmondani neked.


Ennél csak egyszerűbbeket kérdezhetsz, komolyan :)


Léteznek-e alienek, Justin Bieber tényleg fiú-e.. ezekre akár még lehetne is válaszolni, de hogy TE mennyi energiát használsz el a különböző edzésekkel..


Talán van rá vizsgálati módszer, ha vizsgálják az oxigén felhasználásodat.. de megsaccolni egy fórumon, szinte lehetetlen. Meg miért is..? Annyi kalóriát ennél mint amennyit elhasználsz? Értelmetlen.

2013. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Engem csak egy átlag kcal égetés érdekelne, hogy ez átlagban mennyi,h legyen viszonyítási alapom.
2013. jún. 6. 10:24
 3/5 anonim válasza:

a 30ds azt hiszem 100-300 kcalt éget, a hasizom meg nem lehet valami sok.. mondjuk 50-100.a futás se olyan sok (futhatnál kicsit több ideig, ha már el tudsz menni)

egyébként meg dicséretes, hogy vizsgaidőszakban is fordítasz időt a sportra:)ajánlom a bikram jógát, abból 1,5 óra(egy alkalom) 900-1000 kalóriát éget el.bocsi, nem reklámügynök vagyok, vagy ilyesmi, de én is nemrég kezdtem jógázni,és nagyon szeretem:)

2013. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm Szépen :)

Majd lehet kipróbálom, bár a jóga elvenné az egész testmozgásra szánt időt.

Később viszont tuti,h kipróbálom.

2013. jún. 6. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:

A jóga tényleg jó.

Plusz mit csinálok inkább: egy testmozgást ami kalóriát éget, vagy egy gyógytornát ami segít a hormonális egyensúlyom fenntartásában, így az egészséges testzsír mennyiség megtartásában? Hát nyilván az utóbbit preferálom, legalábbis én..

2013. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!