Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hánytassam magam?

Hogyan hánytassam magam?

Figyelt kérdés
tudom, h undorító és életveszélyes, de néha ritkán muszáj lenne, csak nem tudom, mit dugjak le a torkomon, mert nem jön fel belülről semmi (fogkefével és ujjal próbálgattam...). mivel "csúszna" jobban? igaz, h egy hánytatásba bele lehet halni? vagy, hashajtani jobb? de hashajtóm meg nincs... ha bemegyek a patikába, adnak recept meg minden nélkül? nem kérek hülyéző válaszokat, a kérdésekre szeretnék választ.
2008. jún. 22. 08:14
1 2 3 4 5 6
 1/58 A kérdező kommentje:
és rögtön evés után kll hánytatni?
2008. jún. 22. 08:25
 2/58 anonim válasza:
92%
szerintem ne csináld,nem szabad.....tönkre megy a nyelöcsöved a hányástol felmarja a gyomorsav.inkább egyél kevesebet és mozog többet.én is duci vok,de meg se fordult a fejembe hogy hánytasam magam.kérlek ne tedd.....15hónapos kisfiú anyukája
2008. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
Keveset eszem és többet mozgom, de nagyon nehezen fogyok... még úgy is, h néha napokig semmit... aztán meg eszem egy csomó gyümit, és lelkiismeret-furdalásom van.
2008. jún. 22. 08:43
 4/58 A kérdező kommentje:
mármint napokig semmit nem eszem.
2008. jún. 22. 08:44
 5/58 anonim ***** válasza:
81%
A hánytatás nem a legjobb módszer, mert tönkrevágja a nyelőcsövedet aztán leshetsz. Hashajtót a patikában kapsz recept nélkül is. De óvatosan vele mert ha sokat fosol akkor meg az lehet a baj.
2008. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
89%
SZia!Velem is ez a helyzet hogy ha már egy kicsit is többet eszem mint amit lehetne akkor lelkiismeret furdaásom lesz.170 cm 56 kg vagyok és énis szeretnék még fogyni de a hánytatás nem a legjobb modszer.Én ugy fogytam le 8 kg és ezt csak zsirból és nem izomból meg vizböl vesztettem hogy figyeltem a napi bevitt szénhidrátra és minden héten legalább 5-6szor elmentem futni 40 percet.Hidd el az eredmény 2 hét mulva látszin.Jah és ha nemeszel napokig akkor a szervezeted csak tartalékolni fog és akár mit eszel ezt egyböl raktározza szoval inkább töbször keveset egyél.
2008. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim válasza:
85%
ne hänytatässal fogyjatok mär az istenért!komolyan.csomo jo kura van amitöl csomot lefogyhatsz ha betartod,pl gyümölcsnapok,tésztanapok stb és ha ezmellett sportolsz lefogysz és nem kell betegesen hänytatni magad!räaädul.ha pl leis fogynäl hänytatästol..megkérdezik majd hogyan fogxtäl le igy,ilyen hamar?mit välaszosz$'hänytatässal..?sztem tényleg ciki.sokkal jobb ha keresel jo kis fogyokuröäs dolgokat ,és azt csinälod,eszed-.
2008. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
hmm... én vékonyabb vagyok:D:P és mozgok is, futkározom, bicikllizem, úszok, sétálok
2008. jún. 22. 09:44
 9/58 A kérdező kommentje:
MÁR A VILÁG ÖSSZES FOGYÓKÚRÁS DOLGÁN TÚLVAGYOK!!!
2008. jún. 22. 09:45
 10/58 anonim ***** válasza:
100%
A 3 dik válaszoló vagyok.Mert te hány cm és hány kiló vagy?Ha vékonyabb avyg akkor minek akarsz még fogyni?:S
2008. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!