Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meg akarok halni, hogy szokjak...

Meg akarok halni, hogy szokjak le a kányszerről?

Figyelt kérdés
Le kéne fogynom,de kényszerese zabálásom van :(
2013. jún. 19. 18:59
 1/3 anonim válasza:
Kéne melléd valaki aki elveszi tőled az ételt. Vagy valami jobbat kínál helyette :)
2013. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fogyókúra alatt nekem az 1. nap volt horror. Utána szerintem te is megszokod.
2013. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a kaloriaszamolgatas sok tudatossagot hozott az etkezesembe. Amikor a boltban vasarolok, neha kezembe veszek egy csokit vagy valami mas finomsagot, de aztan megnezem a kaloriatartalmat, es belegondolok, hogy ha azt megeszem, akkor nekem azert 40 percet kellene pluszban futnom, hogy ne masszon ram feleslegkent.


Boltban mar nem is veszek semmi olyat, ami otthon elcsabulast hozhatna. Ha a baratokkal elmegyunk valahova, pl. etterembe, akkor is megprobalok mindig valami konnyebb etelt valasztani, es orulok a valasztasomnak, es buszke vagyok ra, hogy masnap nem fog tobbet nyomni a merleg, mint a tobbieknel.


Hozza kell tennem, hogy ez nem egyik naprol a masikra alakult ki. Mikor elkezdtem, akkor naplot vezettem, hogy mikor mit ettem, es ha latod a szamokat, hogy megint mennyivel ettel tobbet, akkor konnyebb megalljt modnanod magadnak.


Probald meg az etkezest nem elvezetkent, hanem a tested taplalasakent felfogni. A testednek hasznos tapanyagokra van szuksege, es egy nagy szelet habos sutivel nem fog tudni mit kezdeni. Mielott meg akarnal enni valamit, gondold vegig, hogy az mennyire hasznos. Gyakran lehet eszervekkel befolyasolni az indulatokat.

2013. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!