Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes venni egy kondi...

Érdemes venni egy kondi bérletet csajok?

Figyelt kérdés

Korlátlan bérlet 5.000 forintba kerül, van rajtam ki 8.9 kg felesleg!

Ami tudomásom szerint a futás nagyon hasznos pl hasra, de én pl a természetben nem tudok, már csak azért sem mert ugye az aszfalt szét zúzná a térdem.

A kondi teremben van még eliptikus trénes, tárogató, vibrációs gép! Szerintetek hasznos lehet?


2013. jún. 19. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem is azért járnak oda sokan mert annyira káros :)

Nyugodtan vegyél, ennyiért megéri!

2013. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
amennyire vártam hogy legyen rá pénzem, most annyira elkezdtem tőle félni. Már csak azért is mert félek hogy kudarcot vallok!
2013. jún. 19. 22:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne így állj hozzá! Nem fogsz kudarcot vallani! Hajrá! :)

Ha ez valamennyire motivál, nekem is 8-9 kilót kéne fogynom és már 2 lement! :)

2013. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na gratulálok! Nem baj ha kérdezek, ma bele néztem a tükörbe, és feltűnően sok a narancsbőrőm, félek ha leadok, még több lesz! E miatt is félek, sőt emiatt főleg!
2013. jún. 19. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi! :)

Nekem is sok van sajnos :S

De ezért is fontos, hogy a fogyás lassan történjen és feszesítsünk is mellette! A kondiban pedig van egy csomó gép ami jó feszesítéshez! :)

2013. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tucatnyi jó edzés van, lehet edzeni teremben is.


Preferancia kérdése, hogy neked érdemes-e. Én nem küldenék nőt kizárólag terembe edzeni, mert az erősítést meg tudják csinálni otthon is.


Utolsó kérdésedre: igen, hasznos lehet. Mivel tucatnyi jó edzés van, és a konditeremben is lehet jó edzést végezni. A felszerelés ezen még könnyít is.

2013. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!