Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a nők vigyáznak a vonalaikr...

Ha a nők vigyáznak a vonalaikra, meg nem szeretnének hízni, akkor miért ülnek egész nap a McDonalsban?

Figyelt kérdés
Meg miért lusták,hogy mondjuk a büfébe lemenjenek kajáért maguknak ?

2013. jún. 22. 19:06
 1/8 anonim válasza:
mert tudod van olyan, aki felfalja az egész mekit és meg sem látszódik rajta....
2013. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Azért nem minden nő. Én kb 2 évente eszek a mekiben.
2013. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Mert baromi FINOM! Én hízós tipus vagyok, kell vigyázzak nagyon, de havi 1-2 Meki nálam belefér, ilyenkor eszek egy dupla sajtburgert egy Cola Zeróval, ettől nincs bűntudatom. Ugysem tudnék teljesen lemondani róla, minek kínlódjak?
2013. jún. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
86%
ez a kérdés teljes mértékben általánosítás és még értelmetlen is
2013. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez hülye kérdés. Én duci vagyok és még soha nem voltam mekiben, nem is akarok menni.

Aki meg vigyáz az alakjára/fogyni akar az meg nem megy, vagy csak nagyon ritkán. Mi értelme ennek a kérdésnek?

2013. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon értelmetlen kérdés. 10 kmre van a legközelebbe gyorsétterem. 6 éve nem voltam ott.
2013. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem járok mekibe. Egészségtelen, hízlaló kajákat nem eszem.
2013. jún. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert nem a mekitől hízik el senki, hanem az otthoni kenyér, krumpli, meg tésztazabálástól. És ha elmész a büfébe és veszel egy melegszendvicset, egy csokigolyót meg egy kapucsinót, sokkal több szénhidrátot viszel be mint egy mekis sajtburgerrel és kis krumplival. Ja meg a háj másik kedvence a pizza. Szóval aki egy pizzázóban ülve szidja a mekit, az nevetséges.
2016. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!