Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leírom, hogy mit ettem ma....

Leírom, hogy mit ettem ma. Szerintetek sok? Egészségtelen?

Figyelt kérdés
szóval ettem 2szelet bundáskenyeret 1paradicsom 3szelet ilyen kicsi karika sonka,1kistányér kelkáposztafőzelék, 5barack,3kocka étcsoki
2013. jún. 22. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok.


Én például ettem reggelire egy 5tojásos kolbászos rántottát 4szelet kenyérrel meg két paradicsommal, ebédre csirkemellet rizzsel meg salátával, utána rányomtam egy gyümölcssalátát, délután bevágtam két sört, vacsorára most csinálom a melegszendvicset, aztán be fogok tolni egy liter fagyit. :D

2013. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég valószínű, hogy te fiú vagy :DD én Lány :DD azért a pasik jóval többet esznek :D bár én is ennyit ehetnék ;)
2013. jún. 22. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem se sok és én lány vagyok :) A bundáskenyér kivételével semmi problémát nem látok :) De abba se akarok belekötni, csak én nem enném és szerintem könnyebb nélküle, ha fogyni s egészségesen élni akar az ember.


(Amúgy a párom, aki fiú, na ő se ehet akármennyit, mert könnyen hízik, tiniként még kövér volt, sok izma pedig most sincs... Viszont könnyen is fogy. Nem cserélnék vele, mert én meg profin stagnálok, s életem legnagyobb részében az a cél.)

2013. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!