Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmódváltás! Megoldás a...

Életmódváltás! Megoldás a problémára?

Figyelt kérdés
Szóval. 12 vagyok (lány)! 158cm magas és 60kg! fogyni szeretnék, azonban koplalásos fogyókúra szóba se jöhet, mert egyrészről:nem kelemes, másrészrőlű:jó lefogyunk de mikor abbahagyjuk a fogyózást visszahízunk!azt akarom tudni, hogy a tartós életmódváltás menyire hatásos!

2013. jún. 23. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megfelelő, egészséges és Számodra tartható (mert nem kell lemondanod valamiről, ami nélkül pl. "nem tudsz élni" :P), akkor szerintem elég hatásos az életmódváltás. Én is életmódot váltottam pár hónapja s azóta jobban érzem magam, fogyok, meg minden. Jó hát eleinte kicsit nehéz volt, mert kissé drasztikus volt a váltás, nem hiányzott semmi, csak nem tudtam, hogy mivel tudnék jóllakni, de azóta minden rendeződött és rájöttem :P


Milyen életmódváltásra gondolsz?

2013. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát lemondás édességekről... egészséges táplálkozás

nameg sport!

2013. jún. 23. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Sokféle jó sport van, érdemes komolyabb edzéseket végezni, de az is fontos hogy élvezd. Nőknek is jó a crossfit, ha ehhez fiatal vagy akkor el kell menni önvédelmet tanulni (harcművészet) vagy boxolni (igen jó, intenzív mozgás!) otthon lehet edzeni bodyrockTv videókra, Zuzana light-ra, ezek sem gyenge edzések.


Heti 4-6 edzés már igen jó.


Enni érdemes zöldségeket, húst (halat, tojást, belsőségeket), nem kell félni a zsírtól, lehet fogyasztani olajos magvakat, gyümölcsöket mértékkel. Tehát inkább zöldségeken alapszik a napi étrend nem gyümölcsön.



Viszont amik örök időkre problémásnak tűnnek és megosztják az embereket, így biztonságosabb elkerülni őket vagy minimalizálni a fogyasztásukat számos ok miatt:

- a gabonafélék (amit a legtöbb ember eszik, s betegek is tőle)

- a tejtermékek

- cukrozott élelmiszerek

2013. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!