Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, ha egy túlsúlyos...

Miért van az, ha egy túlsúlyos ember lefogy, szép lesz?

Figyelt kérdés
Persze nem azt mondom hogy az összes, de ismeretségi körömben, meg máshol is ez történik többnyire.

2013. jún. 6. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Megváltoznak az arányok, pl nagyobbnak tűnik a szeme, ami általában előnyös. Amúgy nem mindenkinek áll jól, szerintem szebb egy teltebb, feszes arcből, mint egy beesett ráncos. Persze direkt vagyok szélsőséges. :)
2013. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az ember meghízik, rárakódik a zsír az arcára, eltűnik az arccsontja, a kulccsontja, aprók lesznek a szemei, ez pedig mindenkinek előnytelen. Amikor lefogy, egyszer csak előbukkannak az arcvonásai :)
2013. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elzsírosodott test betegséget sugall - a karcsúbb test egészséget. Az utóbbi általában közelebb áll az általános szépségideálhoz (legalábbis evolúciósan ez az ízlés lenne valószínűleg a természetesebb, még ha időnként vannak is kulturális ízlésficamok).
2013. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Pont ezt akartam én is írni, mint az előző! :) Amúgy valószínűleg igen, azért lehet, mert belénk van kódolva, az ősi időkben természetesebb volt a vékony alkat, mert ha jött a kardfogú, akkor bizony a telt emberek kevésbé tudtak rohanni, plusz ő sem a gizdákra hajtott! Másfelől, aki leadott pár kiló valószínűleg ezt is akarta, vagyis boldogabb lett. Nem minden esetben mondható ez el, láttam már beteg embert, aki nagyon gyorsan fogyott le, és nem volt szép, inkább meggyötört volt! :(
2013. jún. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz mindegyik szép, de ha a fogyásért megdolgozott, edzéssel és nem esztelen éhezéssel, hanem ésszerű táplálkozással, akkor büszke lesz az elért eredményére, és ez kisugárzik róla. A kérdésben lévő állítás eléggé általánosító, olyan mintha minden kövér ember jó kedélyű lenne. HÁT NEM, vagy csak az én környezetem van telítve komplexusokkal küszködő, gonoszkodó kövérekkel. Én már ezért is becsülöm, azt aki tesz az ellen, ami nem tetszik, és nem másoknak szólogat be, hogy ezzel magát igazolja.
2013. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Én is kövér voltam, régóta fogyóztam kisebb eredményekkel. Aztán meghalt az édesanyám, na amíg haldoklott ledobtam egy hét alatt nyolc kilót a stressztől. Utána már tudatosan próbáltam enni és mozogni, tartani a súlyomat. És igen, én valóban megszépültem! Újra felismertem magam a tükörben, jobb lett a kisugárzásom, magabiztosabb lettem.

Az már más kérdés, hogy pár irigy ismerősöm a hátam mögött azt mondta, hogy; Ennek most halt meg az anyja, aztán milyen jól néz ki, szinte kivirult! :(

2014. okt. 31. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!