Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi történik 1-2 kocka csokival...

Mi történik 1-2 kocka csokival? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Már túl tettem magam azon, hogy a kalória az nem csak kalória, és minden étel más hatást gyakorol a szervezetre, és olyat is olvastam hogy édességet azért is kell kerülni (azon kívül hogy a lehető legegészségtelenebb)mert megemeli a vércukrot és gátolja a fogyást. Azt szeretném megkérdezni, hogy csak azért gátolja a fogyást mert utána hamar megéhezünk, vagy van valami más hatása is a szervezetre? Mi a helyzet ritkán(pl. 3-4 naponta/hetente, kinek mi a ritka:)), kis mennyiségű édesség fogyasztásával, akár hosszú időre is 'leállíthatja' a fogyást?
2013. jún. 25. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokta leállítani, de nehéz megmondani, mert mindig mást és máshogyan eszem s eleve lassan (de biztosan) fogyok... Én azért heti többször eszem édességet, csak ezek egy része teljesen normális, még csak méz sincs benne, inkább zsír :) Attól még édes és finom. Konkrét, szénhidrátdús édességre nagyon ritkán vágyom.
2013. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

(Egyébként mi az az édesség, amiben csak zsír van?:) Esetleg steviát használsz?)

2013. jún. 25. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Magas kakaótartalmú étcsokoládét fogyaszthatsz néha. Legalább is én így teszek és működik.
2013. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem CSAK zsír van benne, de főleg. Steviát ritkán használok, mert nem szeretem az ízét, csak gyümölcsbe jó.

Kókuszzsír és darált mogyoró olyan 1:1,5 arányban, pár szem gyümölccsel (a legjobb a málna, szeder, most épp cseresznyém van, végülis elmegy az is). Nem a legjobb édesség, de azért finom, de én elsősorban azért eszem, hogy jóllakjak vele. Enélkül nem tudnék ketogén napot tartani, igaz, olyanra ritkán vetemedem.

A kókusztej is jó még, ha édesíteni kell valamit. A szénhidráttartalmához képest nagyon édes tud lenni.

2013. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lipton. ***** válasza:

Na szval, a csoki televan cukorral dextróz..., magas glikémiaás indexűek ezért a vércukrot hirtelen megemelkezik aztán gyorsan visszazuhan.

Diétában azért felejtős a csoki mert a vércukorszintednek stabilnak kell maradni nem szabad hogy ingadozzon

2013. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó: végre megvilágosodtam, köszi. :)

2013. jún. 26. 09:44
 7/8 Lipton. ***** válasza:
:)
2013. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csokiskeksz15 válasza:

edzek,szobabiciklizem,focizok,zsinórlabdázok,úszok :D

Szoktam csokit enni vagy sütit és még is meg van a 4 kockám :D

2013. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!