Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki nagyin kövér, és...

Ha valaki nagyin kövér, és ezért elkezd napi kb.600-800 kalória között enni, mi történik vele?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lefogy, löttyedt lesz a bőre és ha újra többet fog enni a kétszeresét hízza vissza.
2013. máj. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nagyin.xdddddddddddd

én tatásan :S

2013. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Fogyni fog izomból.

A zsír viszont megmarad.

Lógni fog a bőre, és később visszajön rá a súly.

Zsírból fogyni csak edzéssel, és normális étrenddel lehet.

A normális étrend alatt azt kell érteni hogy elegendő fehérjét biztosítasz az izmaidnak hogy ne izomból fogyj hanem zsírból. És a zsír csak az edzés hatására fog lemenni rólad. Hihetsz béna csodaszerekben, újságcikkekben, vagy bármiben. Majd ha rájöttél hogy egyik se működik hallgass rám. Ajánlom a sárga kapszula című könyvet.

2013. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogyni fog. A bőr regenerálódásának képessége meg annyira egyénfüggő, hogy csak na!
2013. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ÚRISTEN NE HALLGAS AZ ELÖZŐEKRE!

ÉN TAPASZTALATBÓL ÍROM! 3-4 éve elkezdtem félni a testemtől és anorexiába estem egy nap 100-250 kalóriát vittem be ilyenkor az történik hogy mivel ez a szervezet számára nem elégséges ezért ELÖSZÖR a zsírból kezd lebontani majd ha a zsírt lebontotta jöhet az izom ha fiatal vagy akkor nem valószínű hogy ráncos lesz utána a bőröd de persze nem is tudom hogy menyire gondolsz kövérségre... én 2 hónap alatt 34 kg adtam le az akori 72kg-om ból azaz 38 kiló voltam a normális nálam a 49-60 nagyon rosz volt a végére kórházba is kerülte nagyon gyenge voltam már nem tudtam iskolába járni sem felkelni az ágyból és egy pszichológus elmagyarázta hogy ez miért volt veszélyes és ha mozog az ember nem hizik... mindenesetre ha egy hétig csinálod nem olyan baj csak hoszútávon nem érdemes csinálni

2013. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ELÖZŐ VOLTAM és még egy , most 54 kiló vagyok úgy hogy nem szedtem vissza!de nagyon megkell gondolni mielött belekezd az ember
2013. máj. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3: Szerinted ha elégtelen napi étkezéssel bezársz egy kövér embert, az úgy fog éhen halni, hogy 20 kiló zsír lesz rajta? :D A zsírtartaléknak ez a fő szerepe, megóvni az életet éhezés esetén. Úgyhogy egy idő után nyilván zsírból is határozottan elkezd fogyni.


Hogy konkrétan mikor és mennyire kezd el zsírból fogyni, azt nem tudhatom, de az tény, hogy koplalással is le lehet fogyni (= van, akinek olyan a szervezete, hogy megtette) elég hamar úgy, hogy az eleve szolid izmok sem épülnek le észrevehetően, a háj pedig láthatóan igen. Gondolom, számít a genetika, az étrend, a mozgás, mert bár energetikailag logikus lépés éhezés esetén az izombontás, de ha megvan a fehérjebevitel és használják is az izmokat, az csak jár valami visszatartó erővel, s a kevés evéstől is gondolhatja úgy a test, hogy nincs akkora gond, hogy a zsírtartalékok helyett az izmokhoz nyúljon... Csak spekulálok, bonyolult téma ez :)


Persze a koplalást nem ajánlom, egészségtelen, veszélyes dolog. Pár nap böjt még OK, de a hosszabb távú koplalás sok gondot okozhat.

2013. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!