Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írna nekem valaki fogyókúrás...

Írna nekem valaki fogyókúrás étrendet? Mit lehet enni egész nap, ha szeretnék fogyni 8 kilót?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:

R: 3 tojásból rántotta, paprika, paradicsom, uborka

T: cerbona müzli szelet/dinnye

E: 20 dkg csirkemell, görög saláta

U: joghurt

V: édesítővel túró

2013. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jún. 25. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit az első írt az jó, de ez csak egy nap. Egyébként meg teljesen mindegy hogy mit eszel. Ehetsz pörköltet is kenyér nélkül, ha az esik jól. Valaki nem teheti meg, hogy külön főzzön magára, vagy akár minden nap főzzön magának. Vond meg magadtól a kenyeret, a tésztaféléket, péksüteményeket, cukros dolgokat, igyál sok vizet (napi 4 liter), mellette pedig mozogj napi szinten. Ja meg persze egyél napi 5x minimum mert anélkül biztos nem fogsz elérni hosszútávon fogyást. Én is így fogytam le, és tartom a súlyom.
2013. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lipton. ***** válasza:

cerbona műzliszelet, dinnye? végül is egyikben sincs cukor :D

20 deka csirke ? az fika :D

2013. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lipton. ***** válasza:
joghurt???
2013. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lipton, aki olyan hülye, hogy azt írja a házikolbászban nincs fehérje az inkább fogja be! Köszönet!
2013. jún. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lipton. ***** válasza:
háhá oké,de te nagyon vagány vagy így név nélkül :))
2013. jún. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!