Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném elkezdeni a pink...

Szeretném elkezdeni a pink fit easy csomagot. Használ vagy csak pénzkidobás?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit vársz egy zsírégetőtől, meg egy fehérjétől mit használjon?Segíti a zsírégetést, és az izommegtartást, abban az esetben ha a kajád rendben van, és edzel mellette, amennyiben az utóbbi kettő nincsen meg, úgy sz-rt sem lehet elérni, a normális kaja alatt pedig nem citromdiéta, meg omg diéta, meg nőklapja diétát értek hanem kiszámolt étrendet MINŐSÉGI tápanyagokból.
2013. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van a biotechnek jobb cucca is, mint ez...de ahogy az első írta, edzés nélkül szart sem ér + normális étrend nélkül
2013. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Edző által összeállított étrendem van és heti 5x1 órát kondizok. Ez mellett akarom szedni.
2013. jún. 27. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:

ha van edző által összeállított étrended, akkor minek még hozzá fehérjepor?


beszéld meg az edződdel, hogy milyen fehérjére van szükséged ill, hogy kell-e valamilyen zsírégető neked

2013. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Jézus, ezek a válaszok.


1, Hülyeség ha nem eszel jól, úgy szart sem ér, csakis jó diéta mellett használ.


2, Fordulat: van diéta. Válaszok: ha van diéta, minek szedni.


Lehet itt jót kérdezni, vagy tökmindegy, mindenki mindig hülye? Van sapkája, nincs sapkája.... nevetséges.


Bocs, hogy offoltam, de ez hihetetlen.


A kérdésre válasz: én csak a shake-t iszom vacsorára, nagyon szeretem. Teljesen eltelít, fogyok is, szóval szerintem nem rossz.

2013. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az edzőm ajánlotta ezt, hogy megpróbálhatom. de már csak mellékállás neki az edzősködés és csak havonta tudja megnézni mit fejlődtem... ezért gondoltam, hogy itt kérdezem meg
2013. jún. 27. 15:29
 7/8 anonim válasza:
Én 2 hete szedem a Pink Fit Easy-t. Megfelelő diétát tartok, naponta edzek (otthon) 2,5 kg ment le.
2013. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"2, Fordulat: van diéta. Válaszok: ha van diéta, minek szedni. " - nem diétája van, hanem étrendje, ami azt feltételezi, hogy be van neki lőve a szénhidrát, zsír és fehérje, és a kalória, amit ennie kell - ha ebbe belezavar + a pink fit fehérjeporral, aminek ugye fehérje és szénhidrát tartalma természetesen kalóriatartalma is van...akkor minek is a beállított étrendje? minek a személyi edző, ha nem hallgat rá? (minek ajánlgat ilyesmit a személyi edző, ha vannak ennél jobb készítmények? ha ajánlgatja miért nem teszi bele az ajánlott étrendbe? o.O)



nem mellesleg jobb készítmények is vannak ennél, és még olcsóbban is jön ki velük...

2013. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!