Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek ebédre? SOS

Mit egyek ebédre? SOS

Figyelt kérdés

sajnos nem élünk túl jó anyagi helyzetben.. nincs most itthon semmi zöldség amit ehetnék,se hús amit naturon megsüthetnék.

anyukám rakottkrumplit csinált (mert azt az egész család tudja enni,de külön fogyókúrásat nincs nagyon lehetősége készíteni nekem anyagi okok miatt.)

most mit csináljak? nagy túlsúlyom van a fiatal korom ellenére,szeretnék fogyni nyár végére 10-15 kgot. minden nap tornázok 50 percet. de nemtudom hogy egyek így egészségeset,ha nincs pénzünk megvenni.

hatalmasat ártanék ha ennék a rakottkrumpliból ebédre? vagy mit csináljak?inkább ne egyek semmit?kérlek valaki segítsen.

175 cm/99 kg/ 15L



2013. jún. 27. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
de a zöldség olcsó.... és azt is ehetné a családod. nem próbálod meggyőzni őket? amúgy pedig egyél akkor, amit kapsz, de próbálj kisebb adagokat, mint eddig. és mozogj! nyáron ott a Balaton, menj úszni. Az úszás a legjobb nagy túlsúlyra, mert nem terheled annyira az izmokat. semmiképp ne fuss! egyelőre az aerobicot sem ajánlom.
2013. jún. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

semmi bajod nem lesz a rakott krumplitól, csak figyelj rá, hogy tényleg csak egy adagot egyél



sok sikert és javaslom, hogy iktass be egy kis tempós sétát a torna mellé minden napra - mondjuk 1 óra intenzív séta

2013. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

próbáltam meggyőzni a családot,nem igazán sikerült.. :(

nyárimunkát is keresek mindenhol,eddig sikertelenül.de remélem elöbb-utóbb találok,és akkor tudnék venni magamnak salátához zöldségeket,stb.

de akkor most eszek egy kis adag rakottkrumplit.

köszi nektek

2013. jún. 27. 12:04
 4/9 poiu ***** válasza:
Nyilván egyél, ha nincs más. De a krumli ára madjnem ott van, ahol a paradicsomé... A kolbász (ha van a rakott krumpliban) pedig sokkal drágább mint a csirkecomb...
2013. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tegnap 200 Ft-ért vettem 1 kiló csirke mellecsontját a piacon. Megfőztem levesnek, rengeteg hús jött le róla, a leveszöldség is megfizethető. Ez számomra kétszeri étkezés (amúgy 4 adag).

Ma 198 Ft volt a piacon pl. a karfiol kilója. Ha körülnézel és nem szupermarketekben vásároltok be, akkor lehet olcsón is egészségesen étkezni.

2013. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző:

Közel sem biztos, hogy a család paradicsomot akar enni azért mert a lány fogyózik...És valószínűleg kétfelé nem tudnak vásárolni.


Én is ebben a helyzetben vagyok, sokszor nem fogyókúrás van itthon, ilyenkor úgy oldom meg, hogy csak egy kicsit eszek abból, ami van.

2013. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 poiu ***** válasza:

Ha tudsz kicsit enni bármiből, akkor nincs gond. Én nem tudok, ezért nem eszem bármit. Én kétfelé főztem, amíg a feleségem át nem tért az én diétámra. A kétfelé csak annyit jelentett, hogy magamnak sütöttem, pároltam zöldséget, neki főztem rizst. Persze evett a zöldségből is és lassan elhagyta a rizst.

Nem tudjuk, de valószínűsítem, hogy a Kérdező családja nem csontsovány, nekik sem ártana egy normálisabb étrend.

2013. jún. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem csontsovány,de mindenkinek normál testsúlya van.:)
2013. jún. 28. 11:36
 9/9 poiu ***** válasza:
Akkor Te mitől híztál el? Nem kötözködni akarok, de ha tudod, hol cseszted el, akkor könnyebb kimászni belőle. Cola?
2013. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!