Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van ebben a rovatban...

Miért van ebben a rovatban ennyi idióta ember?

Figyelt kérdés
Az egyik nagyeszű hasizom gyakorlatokat ajánl a derékbőség csökkentésére, a másik gyümölcs és zöldség diétával akar fogyni, a harmadik azt képzeli, hogy pusztán az édességek elhagyásával majd lefogy és a kedvenceim a hogyan fogyjak le 20 kilót 2 hónap alatt című kérdések.Miért nehéz venni egy könyvet vagy utánanézni a neten a dolgoknak és nem fogyatékosságokat kérdezni?Miért nehéz elfogadni, hogy a fogyásért nagyon keményen meg kell dolgozni?
2013. jún. 27. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudom, én is észrevettem már. Vannak akik ész nélkül osztják a tanácsokat, a tudatlanok meg elhiszik.


Én sem értem, hogy miért nem tudnak visszaolvasni a kérdések között vagy a keresőt használni. A kérdések kb minden órában ismétlődnek.

2013. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Látom épp mi próbáljuk jobb belátásra bírni a 70 kilós 15 éves ifjú reménységet XDD Hát igen, ebbe a rovatba járok felkú.rni az agyamat mert viccesnek nem vicces.
2013. jún. 27. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Sejtettem, hogy te vagy az 50%-os! :D

Én viszont jókat nevetek! Amikor azt hitte, hogy a könyv egy kapszula, amit szedni kell... XDDD

2013. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom, hogy elküldöm magának Bunny-nak az "eszmecserét" XD
2013. jún. 27. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:
HAHA XDD
2013. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha azért jársz ide, hogy felkúrd magad és sértegess másokat, akkor veled van a baj. Elég bicskanyitogató stílusban őrjöngesz, Bunny stílusát majmolva...zabpehely omg...Azért az a könyv sem szentírás.
2013. jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ebben a rovatban vannak idióta emberek, sőt sajnos az internet világán kívül is nagyon sok a buta ember.

A média azt terjeszti azt hangoztatja amit a buta kis libák, hallani akarnak "Hogyan veszítsünk 20 kilót 10 nap alatt?"

Sajnos nagyon kevés nő és férfi képes belátni azt, hogy a fogyókúra is csak ugyanolyan cél, mint bármi más az életben, pl leérettségizni, vagy a jogsit megszerezni, jó férjet és/vagy feleséget találni, stb. Minden célunkért tenni kell. Senki nem fog odajönni és levenni rólam x kg-ot, míg én csoki tortákkal tömöm magam a tv előtt ülve. És ez az ami nem tetszik az embereknek. "Nem akarok lemondani a csokiról és a sütiről!" Akkor mondj le az álom alakról! Valami valamiért.

2013. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csak egy könyv de nekem az életemet változtatta meg.Ha nem akadok rá erre az emberre véletlenül a neten akkor valószínűleg egy idióta diétával rengeteg időt és izmot veszítve alakítottam volna át a külsőmet, hájasból valami még undorítóbbat alakítva.Elképzelhető, hogy majmolom a stílusát.Tényleg sok általa használt szóval sértegetem az ostoba embereket.Ilyen reakciót vált ki belőlem a gondolkodásra képtelenség és szándék nélküliség.Ez van.
2013. jún. 27. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!