Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 168-170cm-hez...

Szerintetek 168-170cm-hez hány kiló mutatna jól? Ezt úgy értem hogy hány kilótól számíthatnék szép alakra (lapos has, formás comb)? (14éves lány)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én 168-170cm vagyok és 42-43kg. Kíváncsi lennék mennyit kellene ahhoz híznom hogy ne legyek mindenki szerint,,gebe,, de még is nagyon szép vékony alakom és lábam legye és bármilyen ruhát föltudjak venni és jól is mutassak benne.
2013. jún. 30. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem kb 50:)
2013. jún. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
55-60
2013. jún. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
szerintem most is nagyon jól nézel ki
2013. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
78%

Azigen! 43kg?:O

Szerintem minimum 55kg környékén lennél jó súlyban. De ha elkezdesz hízni, majd csak fogod látni magadon hogy jó.

2013. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hali! :) én 170 vagyok és teljesen vékony, szép és formás..na jó nem vagyok egoista, bocsi! csak, h tudd, h teljesen meg vagyok elégedve magammal. szóval, az oszt. társaim nagyon irigyelnek az alkatomért. 52 kiló vagyok, ami egyeltalán nem sok. sőt még egy kis plusz kiló sem ártana. csak az a titka, h heti ötször sportolok, elvétve hétvégenként futok. most úszom. 😊 uu és persze rengeteget eszem, de egyeltalán nem látszódik meg rajtam. sokan mondták már, h szerencsés alkat vagyok. és te is az vagy! csak híznod kell, ami a lehető legegyszerűbb. :) a 42-43 kg tényleg nagyon kevés. majd szólj, h végül hány kiló lettél! :) (ez egy kicsit furcsán hangzik..na mind1) 😊😊😊
2013. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Most is tökéletes alakod van. Én inkább sportolnék, izmosodnék, tornáznék, erősítenék a helyedben, de szerintem nem kell híznod.
2013. aug. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!