Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mit ajánlanátok mozis étel...

Ti mit ajánlanátok mozis étel helyett, ami nem hizlal? :D

Figyelt kérdés
Moziba mindig popcornt, sajtburgert, colat és egyéb édességeket fogyasztottam eddig most viszont valami mást kell kitaláljak, hogy mégis legyen valami hangulat film közben (filmezés közben mindig eszek valamit), de mégse hizlaljon.
2013. júl. 2. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Kulturált ember nem eszik a moziban. Az lenne ideális, ha ugyanúgy viselkednétek filmnézés közben, mint mondjuk a színházban. Gyűlölöm, amikor kezdődik a film, elvileg csend van, gyakorlatilag viszont olyan hangok jönnek mindenfelől, mint egy terrárium belsejéből: HÁRS-Hárs, NYAMM-NYAMM, hozzá cuppogás, zacskócsörgés, szívószál-szörcsögés... Mire jó ez? Ha nem köt le a film, akkor kínotokban kényszeresen kajáltok? Ennek köze lehet az elhízáshoz, nem? Talán programozd át az agyadat és ne csinálj szertartást az evésből... Bocs, hogy nem kifejeztten a kérdésre válaszoltam.
2013. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most szoktam rá az almachipsre. Aszalógépben zörgősre aszalom, és nagyon jó rágcsálni.
2013. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!:)


Első! Egyrészt nem vagyok elhízott candida diétát csinálok és azt nem az elhízás miatt, viszont nagyon hasonló egy fogyókúrához... Megértem, hogy te nem szereted, ha valaki a moziba ételt visz, de nagyon sok embert ez feldob filmezés közben, mint például engem is.:)

2013. júl. 2. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is almachipset szoktam nasizni :)
2013. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!