Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek ebédre? Sajnos...

Mit egyek ebédre? Sajnos reggel ettem Nobilis étcsokoládés almaszirom (230kcal) és nem tudom mit ehetnék.

Figyelt kérdés

van itthon készen krumplis tészta de az ugye megint nem jó..

más: csirkemell, csirkecomb, királyrák, uborka, paradicsom, paprika, jégsaláta, tonhal (rio mare natur), tojás



2013. júl. 3. 08:59
 1/9 A kérdező kommentje:
zsírszegény/sovány túró
2013. júl. 3. 09:00
 2/9 anonim ***** válasza:

Túrót tésztát hagyd, a többi ételed ÉTEL, tök jó.


A reggeli nem volt annyira vészes, de azt reagálnám rá, hogy ideje tápanyagokat is enned.. ebédre.

De nem féltelek, mert csak jó ételeket írtál, hát edd meg őket :) Mind jó: húsok, tengeri állatok, zöldségek, tojás. Megéheztem.

2013. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


és azokból tudnál valami jó receptet írni? amit egyszerű elkészíteni :)

2013. júl. 3. 09:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tudnék. De még ha jókat is tudok főzni, állítom hogy az interneten sokkal jobb recepteket találhatsz mint amit én írhatnék.


Ha paleós receptekre keresel rá, akkor olyanokat fogsz kapni amik nem cukrozzák és lisztezik be a királyrákot, hanem egészségmegőrzés végett mondhatni 'fogyókúrás' alapanyagokat, elkészítést fogsz találni.


Egyébként én, igényessen zsíron pirítanám a zöldségeidet, felönteném vízzel és hal + rák bele, só + bors + ecet (TENGERI halas zöldséges tojásleves. tényleg nagyon megéheztem).


Mellette sütném a combot besózva, itthon tartok ízfokozómentes fűszersót is, tepsiben had szóljon. A csirkehús mellé is lehet tenni paradicsomot, az is finom összesütve.

Uborkából, paradicsomból és paprikából lehet külön salátát is készíteni, nyersen.

2013. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a leveshez nem írtam de értelemszerű, hogy belecsurgatnék tojást.
2013. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2013. júl. 3. 09:29
 7/9 anonim ***** válasza:

A rákot egyébként sem lisztezi-cukrozza senki. Sokkal inkább fokhagymázza, de mindegy.

VEgyél valami fűszerkeveréket (grill), van ízfokozómentes is. Fűszerezd be a csirkét, süsd ki kevés olajban a mellet felkockázva, a combot sütőben egyben, a zöldséget meg edd meg köretnek. A világ legjobb kajája. A zöldségre tehetsz fokhagymás natúr joghurtot öntetnek.

2013. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaaaaj... Istenem..


Nem lisztezi, a nyugati konyha mindent lisztez és cukroz. Kell hogy sok beteg ember legyen. Te is össze tejgenyáznád a salátát, na az ugyan úgy megemeli az inzulinszintet mintha lisztet ennél a rákhoz. Hát ennyi.

2013. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vöröshagyma + paprika + paradicsom = lecsó-alap. Ebben főzd meg a csíkokra vágott csirkemellet. Köretként (ha szükségét érzed) lehet egy marék főtt rizs.


De még jobb lehet, ha rizs helyett ráütsz 1-2 tojást, és azzal összesütöd az egészet.


Ha van cukkinid vagy valami hasonlód, akkor a tonhallal készíthetnél ráczpontyot úgy, hogy a krumpli helyett a cukkinit rakod közé. A múlt héten fagyasztott halfilével, vékonyra szelt cukkinivel csináltam, nagyon-nagyon fincsi lett!

2013. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!