Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 58ról-53ra?...

Hogyan fogyjak le 58ról-53ra? Azaz, sikerülne leadnom így ezzel 5-6 kilót? Többi lent.

Figyelt kérdés

164/58 vagyok és 53 akarok lenni, elkezdtem fogyokurázni le is adtam 3 kilot.

Ezzel az étrenddel :

R: korpás kifli +sonkával és zöldségekkel

E: egy tál leves pl( gombaleves,húsleves, zöldségleves) vagy párolt húsok, zöldségköretekkel, párolt zöldségek, stb... ami diétás ilyenből van még egy csomo csak párat említettem:)

Uzsira: egy alma vagy egy pohár kefír

Vacsorázni: sonkát,paprikával uborkával paradicsommal szoktam egy kis tállal, vagy egy pohár kefír ha délután nem eszek. de van hogy vacsi egy db almát eszek ha megkívánom.

Ha igy folytatom tovább lemegy még a 5 kilo felesleg? A mozgás heti 3x futás 40 perc kb. és heti 2x 1 óra torna.


2013. júl. 4. 17:28
 1/4 .JEROMOS.2001 válasza:
Igen,ezzel az étrendel,többet is fogyhatsz!:D
2013. júl. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Ha így folytatod, lemegy. A nagy kérdés az, hogy lehet-e így folytatni. Én nem tudnám, szerintrm többet kéne enned.
2013. júl. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 .JEROMOS.2001 válasza:
Igen,ezzel az étrendel,többet is fogyhatsz!:D
2013. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm:)

mától kezdtem el remélem látszódik az eredmény majd pár hónapon belül:) puszi nektek aranyosak vagytok!!:)

2013. júl. 5. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!